Kisvárdán a Fradi, folytatódik a Magya Kupa - program

2017. 10. 24. 07:50  |  MAGYAR FOCI

Tét a legjobb harminckettőbe jutás.

A legjobb 32 közé jutásért küzdenek meg a Magyar Kupa 2017/2018-as szezonjában a még versenyben lévő csapatok kedden és szerdán.

 

Kedden összesen négy NB I-es klub lép pályára, a FTC, a DVSC, a Haladás és a Videoton. A legpikánsabb mérkőzés Kisvárdán várható, Kondás Elemér együttese a sorozat címvédőjét, a Ferencvárost fogadja. Szerdán a Dunaújváros-Vasas összecsapás zárja a sort, amelyet még aznap este a következő forduló sorsolása követ.

 

A továbbjutás egyetlen mérkőzésen dől el.

 

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA 2. KÖR, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)



Kedd
13.30: Kisvárda (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
13.30: Monori SE (NB III)–Debreceni VSC
13.30: Balassagyarmati VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
13.30: Tiszaújváros (NB III)–Haladás
13.30: FC Dabas (NB III)–Videoton FC
13.30: Cigánd (NB III)–Füzesgyarmati SK (NB III)



Szerda
13.30: Gödöllői SK (megyei I)–Újpest FC
13.30: Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros
13.30: Eger SE (megyei I)–Puskás Akadémia FC
13.30: Balatonfüredi FC (megyei I)–Paksi FC
13.30: Szekszárd UFC (NB III)–Csákvár (NB II)
13.30: Ceglédi VSE (NB II)–Soroksár (NB II)
13.30: Törtel (megyei II)–Sényő (megyei I)
13.30: Andráshida (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.30: UFC Nagykanizsa (megyei I)–Olajmunkás SE Gellénháza (megyei I)
13.30: Pilisi LK (megyei I)–Zalaegerszegi TE FC (NB II)
13.30: Tatabányai FCE (megyei II)–Nagyecsed RSE (megyei I)
13.30: Mád FC (megyei I)–Békéscsaba (NB II)
13.30: Csornai SE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
13.30: Ercsi Kinizsi (megyei I)–Érdi VSE (NB III)
13.30: SZEOL SC (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
13.30: Iváncsa (NB III)–MTK Budapest (NB II)
13.30: Ibrány (megyei II)–Budafoki MTE (NB II)
13.30: Putnok FC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
13.30: Somosi TC Salgótarján (NB III)–Vác FC (NB II)
13.30: Bácsa (megyei I)–Vecsés (NB III)
13.30: Ásotthalmi TE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III)
13.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
13.30: Salgótarjáni BTC (megyei I)–Szarvasi FC (megyei I)
17.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Mezőkövesd
18.00: Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd
20.00: Dunaújváros (NB III)–Vasas FC (Tv: M4 Sport)
21.50: a 8. forduló sorsolása (Tv: M4 Sport)

 

Cristiano Ronaldo ötödször " NEMZETKÖZI FOCI › Futball hírek

A FIFA gálán a portugál klasszist választották 2017 legjobb játékosának.

Legfrissebb hírek