Folytatódik a Magyar Kupa - a szerdai program

2017. 10. 25. 10:24  |  MAGYAR FOCI

A nap kérdése: lesz-e újabb élvonalbeli kieső?

A keddi összecsapástok után szerdán is a legjobb 32 közé jutásért küzdenek meg a Magyar Kupa 2017/2018-as szezonjában a még versenyben lévő csapatok.

 

A játéknap nagy kérdése, hogy a Ferencváros és a Haladás után lesz -e újabb élvonalbeli búcsúzója a sorozatnak? A legpikánsabb mérkőzésnek a Dunaújváros-Vasas tűnik, amely után szinte azonnal sor is kerül a következő forduló sorsolására.

 

A továbbjutás egyetlen mérkőzésen dől el.

 

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA 2. KÖR, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)



Szerda
13.30: Gödöllői SK (megyei I)–Újpest FC
13.30: Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros
13.30: Eger SE (megyei I)–Puskás Akadémia FC
13.30: Balatonfüredi FC (megyei I)–Paksi FC
13.30: Szekszárd UFC (NB III)–Csákvár (NB II)
13.30: Ceglédi VSE (NB II)–Soroksár (NB II)
13.30: Törtel (megyei II)–Sényő (megyei I)
13.30: Andráshida (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.30: UFC Nagykanizsa (megyei I)–Olajmunkás SE Gellénháza (megyei I)
13.30: Pilisi LK (megyei I)–Zalaegerszegi TE FC (NB II)
13.30: Tatabányai FCE (megyei II)–Nagyecsed RSE (megyei I)
13.30: Mád FC (megyei I)–Békéscsaba (NB II)
13.30: Csornai SE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
13.30: Ercsi Kinizsi (megyei I)–Érdi VSE (NB III)
13.30: SZEOL SC (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
13.30: Iváncsa (NB III)–MTK Budapest (NB II)
13.30: Ibrány (megyei II)–Budafoki MTE (NB II)
13.30: Putnok FC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
13.30: Somosi TC Salgótarján (NB III)–Vác FC (NB II)
13.30: Bácsa (megyei I)–Vecsés (NB III)
13.30: Ásotthalmi TE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III)
13.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
13.30: Salgótarjáni BTC (megyei I)–Szarvasi FC (megyei I)
17.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Mezőkövesd
18.00: Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd
20.00: Dunaújváros (NB III)–Vasas FC (Tv: M4 Sport)
21.50: a 8. forduló sorsolása (Tv: M4 Sport)

 

KEDDI EREDMÉNYEK

 

Kisvárda (NB II)–Ferencváros 1-0

G: Horváth Z. (37.)
 
 
Monori SE (NB III)–Debreceni VSC 2-3
G: Sági (74.), Tóth Á. (83.), ill.  Szekulics (48., 53.), 0-2 Bíró P. (51.)
 
 
Balassagyarmati VSE (NB III)–Diósgyőri VTK 0-1
G: Tóth B. (55.)
 
 
Tiszaújváros (NB III)–Haladás 1-1, 11-esekkel 3-1
G: Illés (42.), ill. Schimmer (89.)
 
 
FC Dabas (NB III)–Videoton FC 0-4

G: Scsepovics (22.), Szabó (38., 90.), Tamás (41.)

 

A Ferencváros mestere így értékelte a csúfos kudarcot " MAGYAR FOCI › Magyar Kupa és Ligakupa

Thomas Doll sportszerűen gratulált a másodosztályú riválisnak.

Legfrissebb hírek