Délben játszik a Fradi - kupameccsek kezdési időpontjai

2018. 10. 09. 09:25  |  MAGYAR FOCI

Egyetlen meccs lesz Budapesten.

A Magyar Labdarúgó-szövetség elkészítette a Magyar Kupa 7. fordulójának programját . A mérkőzések többsége szerda kora délután lesz. A Magyar Kupa következő fordulóját a ZTE–DVTK összecsapás nyitja meg október 30-án kedden este 20 órakor. A többi találkozóra pedig másnap, szerdán kerül sor.
 
Többek között a Haladás, a Ferencváros, a Honvéd, a Kisvárda, a Mol Vidi, az MTK, a DVSC, a Vasas és a Nyíregyháza is 12.30-kor lép pályára.
 
A sort szerda este 20 órától az ETO FC Győr–Újpest FC mérkőzés zárja.
 
A televízió a ZTE–DVTK meccset biztosan élőben adja, a további élő közvetítésekről egyelőre nincs hír.
 
MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ)
Október 30., kedd
20.00 Zalaegerszegi TE FC (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
Október 31., szerda
12.00 III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
12.30 Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Szombathelyi Haladás
12.30 Sárvár FC (NB III)–Ferencváros
12.30 Jászberényi FC (NB III)–Budapest Honvéd
12.30 Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda
12.30 Vác FC (NB II)–Mol Vidi FC
12.30 Vecsési FC (Pest megye I.)–MTK Budapest
12.30 Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Debreceni VSC
12.30 Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II)
12.30 Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II)
12.30 Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–FC Ajka (NB III)
12.30 FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.30 Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II)
12.30 Sényő (NB III)–Makó FC (NB III)
12.30 Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)–Pénzügyőr SE (NB III)
12.30 Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)–Taksony SE (NB III)
12.30 Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
12.30 Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
12.30 Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Szentlőrinc SE (NB III)
12.30 Balatonlelle SE (Somogy megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
12.30 Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
12.30 Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
12.30 Körmendi FC (Vas megye I.)–Soroksár SC (NB II)
12.30 Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–BFC Siófok (NB II)
12.30 SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 
15.00 Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Sajóbábony VSE (NB III)
15.30 Ménfőcsanak ESK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
17.00 Csákvár (NB II)–Paksi FC
17.00 Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia FC
17.00 Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Békéscsaba Előre (NB II)
20.00 ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC
 
A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik.

Legfrissebb hírek