Pénteki sport: Pályán a mieink a kézi vb-n

2019. 01. 11. 08:16  |  KÉZILABDA

Elrajtol a rövid pályás gyorskorcsolya Eb is.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.00 (Törökország): MTK Budapest–Trabzonspor (török)
 
FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
19.00: Caen–Lille
20.45: Lyon–Reims (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00: Rayo Vallecano–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
12.00: Palesztina–Ausztrália
C-CSOPORT
14.30: Fülöp-szigetek–Kína
17.00: Kirgizisztán–Dél-Korea
 
FÉRFI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
 
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: Szerbia–Oroszország 
20.30: Brazília–Franciaország
B-CSOPORT
15.30: Japán–Macedónia 
18.00: Izland–Horvátország
20.30: Bahrein–Spanyolország
C-CSOPORT
18.00: Szaúd-Arábia–Ausztria 
20.30: Tunézia–Norvégia
D-CSOPORT
15.30: Angola–Katar (Tv: M4 Sport)
18.00: Argentína–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.30: Egyiptom–Svédország (Tv: M4 Sport)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
11.30: világkupaverseny, St. Anton, női lesiklás, edzés (Tv: Eurosport2)
 
DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00: 7. nap (Tv: Sport1)
20.00: 7. nap (Tv: Sport1)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Corona Brasov (romániai)–Debreceni EAC 
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom 
17.40: Schiller-Vasas HC–Sport Club Csíkszereda (romániai) 
18.30: Fehérvári Titánok–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
18.40: Hokiklub Budapest–Újpesti TE 
EBEL
19.15: HC TWK Innsbruck (osztrák)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30: HC Kosice (szlovák)–MAC Újbuda
18.00: DVTK Jegesmedvék–Poprad (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
szombat, 4.00: Anaheim Ducks–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport3)
20.30: Bayern München (német)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport2)
 
RALI
Dakar rali, Peru, 5. gyorsasági szakasz, Tacna/Moquegua–Arequipa, motor/quad: 345 km, autó/kamion: 450 km
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Dordrecht
10.00: selejtezők
17.30: selejtezők
SÍLÖVÉSZET
14.00: világkupaverseny, Oberhof, férfiak 10 km, sprint (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
18.00: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
5.00–9.00: ATP-torna, Auckland, elődöntő (Tv: Sport2)
6.00 és 11.00: ATP-torna, Sydney, elődöntő (Tv: Eurosport1)
6.00: WTA-torna, Hobart, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Sydney, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
szombat, 2.30: ATP-torna, Auckland, döntő (Tv: Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Hobart, döntő (Tv: Digi Sport1)

Legfrissebb hírek