Vasárnapi sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 05. 13. 07:23  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Hatalmas siker kapujában a győri kézilabdázók.

FUTBALLPROGRAM
 
NB II
35. FORDULÓ 
17.00: Gyirmót FC Győr–Szolnok
17.00: Budafoki MTE–Vác
17.00: Budaörs–Békéscsaba
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Cegléd
17.00: Dorog–Csákvár
17.00: Soroksár–Siófok
17.00: Kazincbarcika–Kisvárda
17.00: Szeged 2011–ZTE
17.00: Sopron–Mosonmagyaróvár
19.30: MTK–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
 
NB III
27. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
17.00: MTK II–Tállya
17.00: Jászberény–DVTK II 
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: FC Dabas–Makó
17.00: SZEOL–Dunaújváros
17.00: Bp. Honvéd MFA–Rákosmente
17.00: Paks II–Tiszakécske
17.00: Hódmezővásárhely–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
17.00: BKV Előre–Gyirmót FC Győr II
17.00: Dunaharaszti–Videoton II
17.00: Csorna–Puskás Akadémia FC II
 
NŐI NB I
6. FORDULÓ
FELSŐHÁZ
12.00: DVTK–MTK   
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ
16.00: Burnley–AFC Bournemouth
16.00: Crystal Palace–West Bromwich Albion
16.00: Huddersfield Town–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
16.00: Liverpool–Brighton & Hove Albion
16.00: Manchester United–Watford
16.00: Newcastle United–Chelsea
16.00: Southampton–Manchester City
16.00: Swansea City–Stoke City
16.00: Tottenham Hotspur–Leicester City
16.00: West Ham United–Everton
 
OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
15.00: Fiorentina–Cagliari
15.00: Bologna–Chievo (Tv: Digi Sport3)
15.00: Crotone–Lazio (Tv: Digi Sport1)
15.00: Torino–SPAL
15.00: Hellas Verona–Udinese
18.00: Atalanta–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Sampdoria–Napoli (Tv: Digi Sport3)
 
SPANYOL LA LIGA
16.15: Espanyol–Málaga (Tv: Sport2)
20.45: Levante–Barcelona (Tv: Sport1)
 
MLS
22.00: Portland Timbers–Seattle Sounders FC (Tv: Eurosport2)
 
U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
NEGYEDDÖNTŐ
1A–2B
1B–2A
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AUTÓSPORT
10.30: GP3, Barcelona, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.30: Formula–2, Barcelona, 2. futam (Tv: M4 Sport)
12.30: Porsche-szuperkupa, Barcelona (Tv: Eurosport2)
 
FORMULA–1
Spanyol Nagydíj, Barcelona
15.10: futam (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 10. JÁTÉKNAP
A-CSOPORT, KOPPENHÁGA
16.15: Franciaország–Csehország 
20.15: Svájc–Svédország (Tv: Sport2)
B-CSOPORT, HERNING
16.15: Norvégia–Egyesült Államok 
20.15: Németország–Finnország
 
NHL
21.00: rájátszás (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
13.15: Giro d’Italia, 9. szakasz, Pesco Sannita–Gran Sasso d'Italia, 225 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
15.15: a 3. helyért (Tv: Sport1)
18.00: döntő (Tv: Sport1)
FÉRFI BUNDESLIGA
12.30: Melsungen–Erlangen (Tv: Digi Sport1)
 
MOTORSPORT
11.30: Supersport-vb, Imola (Tv: Eurosport2)
13.30: Motokrossz-vb, Kegums, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
15.00: Motokrossz-vb, Kegums, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
16.00: Motokrossz-vb, Kegums, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
AZ 5-8. HELYÉRT
16.00: MÁV Előre SC–MAFC-BME 
17.00: Szolnoki Röplabda Akadémia–Dunaferr SE 
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ
15.00: a harmadik helyért (Tv: Digi Sport2)
18.00: döntő (Tv: Digi Sport3)
 
TENISZ
18.30: ATP-torna, Madrid, döntő (Tv: Digi Sport2)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

17.45: FTC-PQS Waterpolo–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport) 

Legfrissebb hírek