Vasárnapi sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 05. 06. 07:21  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Madrid és Barcelona focistái kétszer találkoznak.

FUTBALLPROGRAM

NB II
34. FORDULÓ
15.00: ZTE–Kazincbarcika (Tv: M4 Sport)
17.00: Cegléd–Budaörs
17.00: Békéscsaba–Budafoki MTE
17.00: Vác–Szolnok
17.00: Mosonmagyaróvár–MTK
17.00: ETO FC Győr–Szeged
17.00: Kisvárda–Soroksár
17.00: Siófok–Dorog
17.00: Csákvár–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Sopron–Gyirmót

NB III
23. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00: DVTK II–MTK II
17.00: ESMTK–Putnok
17.00: Jászberény–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Kozármisleny–Paks II
17.00: Tiszakécske–Bp. Honvéd MFA
NYUGATI CSOPORT
11.00: Videoton II–BKV Előre
17.00: Puskás Akadémia FC II–Dunaharaszti
17.00: Gyirmót FC Győr II–THSE-Szabadkikötő

NŐI NB I
5. FORDULÓ
FELSŐHÁZ
16.00: MTK–ETO FC Győr

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
14.30: Manchester City–Huddersfield Town (Tv: Spíler Tv)
17.30: Arsenal–Burnley
17.30: Chelsea–Liverpool (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
15.00: Saint-Étienne–Bordeaux
16.30: Lyon–Troyes (Tv: Digi Sport3)
17.00: Caen–Monaco (Tv: Digi Sport2)
17.00: Dijon–Guingamp
17.00: Metz–Angers
17.00: Nantes–Montpellier
17.00: Rennes–Strasbourg
17.00: Toulouse–Lille
21.05: Marseille–Nice (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
12.30: Udinese–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
15.00: SPAL–Benevento
15.00: Chievo–Crotone
15.00: Genoa–Fiorentina
15.00: Napoli–Torino (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sassuolo–Sampdoria
20.45: Cagliari–Roma (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
12.00: Málaga–Deportivo Alavés
16.15: Atlético Madrid–Espanyol (Tv: Sport1)
18.30: Las Palmas–Getafe
20.45: Barcelona–Real Madrid (Tv: Sport1)

BELGA BAJNOKSÁG
14.30: FC Bruges–Anderlecht (Tv: Digi Sport3)

MLS
23.00: Orlando City SC–Real Salt Lake (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
12.00: Miskolc Steelers–Budapest Wolves (Tv: Digi Sport2)
14.00: TD Store Eagles–DAK Acél Dunaújváros Gorillaz
14.00: Győr Sharks–Nyíregyháza Tigers

ASZTALITENISZ
CSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, HALMSTAD
14.30: férfi döntő

AUTÓSPORT
13.10: EuroFormula Open, La Castellet, 2. futam (Tv: Digi Sport2)
13.30: DTM, Hockenheim, 2. futam (Tv: M4 Sport)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KASZPIJSZK
15.00: szabadfogás 61, 74, 86, 92, 125 kg, vigaszág
17.00: döntők

JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 3. JÁTÉKNAP
A-CSOPORT, KOPPENHÁGA
12.15: Ausztria–Oroszország (Tv: Sport1)
16.15: Svédország–Csehország
20.15: Szlovákia–Svájc
B-CSOPORT, HERNING
12.15: Dél-Korea–Kanada
16.15: Németország–Norvégia
20.15: Lettország–Finnország

NHL
21.00: rájátszás (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
11.30: Giro d'Italia, 3. szakasz (Tv: Europsort1)
17.15: Tour of Yorkshire, 4. szakasz (Tv: Europsort1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Eger SBS Eszterházy–Csurgói KK
18.00: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC  (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00: Vasas SC–DVSC-TVP

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
20.00: Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, KÖZÉPHÁZ, 8. FORDULÓ
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Pécsi VSK-VEOLIA
NBA
RÁJÁTSZÁS, 2. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
21.30: New Orleans Pelicans–olden State Warriors (Tv: Sport2)

LÓSPORT
14.00: Tavaszi lóverseny és food truck show (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, JEREZ
8.40: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler Tv)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, futam

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
AZ 5–8. HELYÉRT
13.00: MAFC-BME–Szolnoki Röplabda Akadémia
16.00: Dunaferr SE–MÁV Előre SC
A 9–11. HELYÉRT
PTE-PEAC–Sümegi Röplabda Egyesület
NŐI EXTRALIGA
OSZTÁLYOZÓ
3. MÉRKŐZÉS
16.00: Vasas Óbuda–MTK Budapest
4. MÉRKŐZÉS
18.00: Hungast-Haladás–1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
18.00: döntő (Tv: Digi Sport1)

SZNÚKER
15.00: világbajnokság, Sheffield, döntő (Tv: Europsort2)
20.00: világbajnokság, Sheffield, döntő (Tv: Europsort1)

Legfrissebb hírek