Vasárnapi sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 04. 15. 06:52  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Lazio-Roma, Veszprém-Szeged és a Kínai Nagydíj.

FUTBALLPROGRAM 

 
NB II
30. FORDULÓ 
16.30: Szeged 2011-GA–Gyirmót FC Győr
16.30: Kisvárda–Budafoki MTE
16.30: Ceglédi VSE–Békéscsaba Előre
16.30: Soproni VSE–Soroksár SC
16.30: Mosonmagyaróvári TE–Dorogi FC
17.00: ZTE FC–Budaörs
17.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus
17.00: BFC Siófok–Szolnoki MÁV FC
17.00: Csákvár–Vác FC
17.00: MTK Budapest–Kazincbarcika
 
NB III
23. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: Putnok FC–Diósgyőri VTK II
16.00: Monori SE–MTK Budapest II
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: SZEOL SC–Iváncsa KSE
16.00: Bp. Honvéd MFA–Szekszárdi UFC
16.00: Paksi FC II–Szentlőrinc SE
NYUGATI CSOPORT
16.00: Csepel FC–Videoton FC II
16.00: Andráshida–Puskás Akadémia FC II
16.00: BKV Előre–Pápai Perutz FC
16.00: Dunaharaszti MTK–Csornai SE
 
NŐI NB I
2. FORDULÓ
Felsőház
15.00: DVTK–Ferencváros
Alsóház
15.00: Kóka–Haladás Viktória
15.00: Astra HFC–Újpest FC
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
14.30: Newcastle United–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
17.00: Manchester United–West Bromwich Albion (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
17.00: Troyes–Marseille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Paris Saint-Germain–Monaco (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30: Schalke 04–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
18.00: Werder Bremen–RB Leipzig (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
12.30: Fiorentina–SPAL (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sassuolo–Benevento
15.00: Bologna–Hellas Verona
15.00: Milan–Napoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Juventus–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Roma (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
12.00: Eibar–Deportivo Alavés (Tv: Sport1)
16.15: Atlético Madrid–Levante (Tv: Sport1)
18.30: Getafe–Espanyol (Tv: Sport1)
20.45: Málaga–Real Madrid (Tv: Sport1)
 
BELGA BAJNOKSÁG
18.00: Anderlecht–FC Bruges (Tv: Digi Sport3)
 
MLS
22.00: Sporting Kansas City–Seattle Sounders FC (Tv: Eurosport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ATLÉTIKA
8.45: Vivicittá, Budapest (Tv: Sport2)
 
AUTÓSPORT
13.05: Euroformula Open, Estoril, 2. futam (Tv: Digi Sport3)
 
FORMULA–1
Kínai Nagydíj, Sanghaj
8.10: futam (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
EBEL
17.20: döntő, 5. mérkőzés: Red Bull Salzburg–HC Bozen
NHL
21.00: rájátszás, Philadelphia Flyers–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
14.45: Amstel Gold, Hollandia (Tv: Eurosport1)
17.30: Tro Bro Leon Coupe de France (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
Férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Debrecen, Főnix Csarnok
Helyosztók
15.15: a 3. helyért (Tv: M4 Sport)
17.45: döntő (Tv: M4 Sport) 
Női NB I
18.00: Vasas SC–GVM Europe-Vác 
Női Bajnokok Ligája
17.00: Metz (francia)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport2)
Az első mérkőzés végeredménye: 34–21 a Bucuresti javára
Férfi Bundesliga
12.30: Füchse Berlin–Göppingen (Tv: Digi Sport2)
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
Középszakasz
Középház, 3. forduló
19.00: Pécsi VSK-Veolia–Zalakerámia ZTE KK 
NBA
21.30: rájátszás (Tv: Sport2)
 
MOTORSPORT
11.30: Supersport-vb, Aragon (Tv: Eurosport1)
13.00: Superbike-vb, Aragon, 2. futam (Tv: Eurosport1, Spíler Tv)
14.00: Motokrossz-vb, Portugália, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
Az 5. helyért, 2. mérkőzések
13.00: MAFC-BME–MÁV Előre SC 
16.00: Dunaferr SE–Szolnoki Röplabda Akadémia 
A 9-11. helyért
15.00: Sümegi Röplabda Egyesület–DEAC
 
TENISZ
14.30: WTA-torna, Lugano, döntő (Tv: Digi Sport2)
19.00: WTA-torna, Bogotá, döntő (Tv: Digi Sport2)
 

Legfrissebb hírek