Vasárnapi sport: Jön az utolsó F1-es futam

2018. 11. 25. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Dánia ellen bizonyíthatnak női kéziseink.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I
15. FORDULÓ
17.00: Debreceni VSC–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
 
NB II
18. FORDULÓ 
13.00: Tiszakécske–Vác FC
13.00: Kaposvári Rákóczi FC–Dorog
13.00: Nyíregyháza Spartacus–Soroksár
13.00: ETO FC Győr–Kazincbarcika
13.00: Monor–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Balmazújváros–Budafoki MTE
17.00: Csákvár–Mosonmagyaróvári TE
17.00: BFC Siófok–Budaörs
17.00: Vasas FC–Ceglédi VSE
18.00: Békéscsaba–Gyirmót FC Győr
 
NB III
16. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
13.00: Jászberény–Cigánd
13.00: Tállya–ESMTK
13.00: Salgótarjáni BTC–Szolnoki MÁV
13.00: Putnok–Debreceni EAC
13.00: Tiszaújváros–Eger
13.00: Nyírbátor–Füzesgyarmat
13.00: Sajóbábony–DVTK II
13.00: Sényő–Gyöngyösi AK
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Szentlőrinc–SZEOL SC
13.00: Makó–Szeged-GA
13.00: Pécsi MFC–Dunaújváros
13.00: Szekszárd–Kozármisleny
13.00: RKSK–Hódmezővásárhely
13.00: Taksony–Kecskeméti TE
13.00: Bp. Honvéd-MFA–Iváncsa
13.00: FC Dabas–Paksi FC II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–III. kerületi TVE
11.00: Mol Vidi FC II–Érd
13.00: THSE-Szabadkikötő–FC Ajka
13.00: Pápai Perutz–Ménfőcsanak
13.00: Nagykanizsa–Andráshida
13.00: Sárvár–BKV Előre
13.00: Komárom–Csepel
13.00: Pénzügyőr–Dunaharaszti
 
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
13.00: Monor (NB II)–Haladás-Viktória
13.30: Mol Vidi FC (NB II)–Ferencváros
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
14.30: AFC Bournemouth–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.00: Wolverhampton Wanderers–Huddersfield Town (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Rennes
17.00: Nice–Lille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Amiens–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30: Freiburg–Werder Bremen (Tv: Sport2)
18.00: Borussia Mönchengladbach–Hannover
 
OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12.30: Parma–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Fiorentina (Tv: Digi Sport3)
15.00: Empoli–Atalanta
15.00: Napoli–Chievo (Tv: Digi Sport1)
18.00: Lazio–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.30: Genoa–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
12.00: Athletic Bilbao–Getafe
16.15: Sevilla–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Espanyol–Girona (Tv: Spíler2)
20.45: Villarreal–Real Betis (Tv: Spíler2)
 
MLS
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
23.00: Atlanta United–New York Red Bulls (Tv: Eurosport1)
 
NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, URUGUAY
19.45 és 22.45: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
16.00: világkupaverseny, Killington, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
20.00: világkupaverseny, Lake Louis, férfi szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
12. FORDULÓ
19.00: Baltimore Ravens–Oakland Raiders 
19.00: Buffalo Bills–Jacksonville Jaguars 
19.00: Carolina Panthers–Seattle Seahawks 
19.00: Cincinnati Bengals–Cleveland Browns 
19.00: New York Jets–New England Patriots (Tv: Sport2)
19.00: Philadelphia Eagles–New York Giants 
19.00: Tampa Bay Buccaneers–San Francisco 49ers 
22.05: Los Angeles Chargers–Arizona Cardinals 
22.25: Denver Broncos–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)
22.25: Indianapolis Colts–Miami Dolphins 
hétfő, 2.20: Minnesota Vikings–Green Bay Packers (Tv: Sport2)
 
AUTÓSPORT
  9.10: GP3, Yas Marina, 2. futam (Tv: M4Sport)
10.35: Formula–2, Yas Marina, 2. futam (Tv: M4Sport)
 
CSELGÁNCS
  9.30: Grand Slam-verseny, Oszaka, 3. nap (Tv: Sport2)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
  9.30: világkupaverseny, Ruka, HS 142 (Tv: Eurosport1)
14.45: világkupaverseny, Ruka, férfi 4x5 km váltó (Tv: Eurosport1)
 
FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ
14.10: futam (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov (romániai)
17.30: Fehérvári Titánok–Debreceni EAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Schiller-Vasas HC
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.40: Hokiklub Budapest–Újpesti TE
EBEL
17.30: EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
17.00: Dukla Trencín (szlovák)–MAC Újbuda
18.00: DVTK Jegesmedvék–HKM Zvolen (szlovák) 
NHL
21.00: Ariona Coyotes–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
hétfő, 4.30: Los Angeles Kings–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
NŐK, FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT TORNA, NORVÉGIA
16.00 Dánia–MAGYARORSZÁG (Tv: Duna World)
18.15 Norvégia–Franciaország
FÉRFI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
14.30: OCI-Lions (holland)–Grundfos Tatabánya KC
16.00: Balatonfüredi KSE–Karviná (cseh) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Mezőkövesdi KC–Sport36-Komló
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Szolnoki Olaj KK–Pécsi VSK-Veolia
18.00: Sopron KC–Zalakerámia ZTE KK 
NBA
21.30: Los Angeles Lakers–Orlando Magic (Tv: Sport1)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT
19.00: MAFC-BME–MÁV Előre SC
B-CSOPORT
16.00: Fino Kaposvár SE–Sümegi RE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: Jászberény VT–Vasas Óbuda
 
SÍFUTÁS
10.45: világkupaverseny, Ruka, női 10 km klasszikus (Tv: Eurosport1)
12.15: világkupaverseny, Ruka, férfi 15 km klasszikus (Tv: Eurosport1)
 
SZÁNKÓ
10.15: világkupaverseny, Innsbruck, férfiak, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.30: világkupaverseny, Innsbruck, férfiak, 2. futam (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Innsbruck, sprint (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
DAVIS-KUPA, DÖNTŐ, 3. NAP
13.00: Franciaország–Horvátország (Tv: Digi Sport2)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, 6. FORDULÓ
B-CSOPORT

18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Szolnoki Dózsa 

Legfrissebb hírek