Vasárnapi focimeccsek és sportműsorok a tévében

2017. 06. 04. 08:05  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

A veszprémi kézisek bronzmeccset vívnak a BL-ben.

NB II, 38. forduló

 
18.00: Soroksár SC–Szolnoki MÁV
18.00: Mosonmagyaróvári TE–Vác FC
18.00: BFC Siófok–FC Csákvár
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Cigánd SE
18.00: Dorogi FC–SZEOL SC
18.00: Szeged 2011-GA–Békéscsaba Előre  
18.00: Ceglédi VSE–Soproni VSE
18.00: Balmazújváros–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
18.00: Budaörs–Puskás Akadémia FC
18.00: ZTE FC–Kozármisleny FC
 
NB III, 34. FORDULÓ
 
KELETI CSOPORT
 
18.00: BKV Előre–Monor
18.00: DVSC II–MTK II
18.00: ESMTK–Tállya
18.00: Putnok–REAC
18.00: Jászberény–Nyírbátor
18.00: Tiszaújváros–Hatvan
18.00: Újpest II–Kazincbarcika
18.00: Salgótarján–Rákosmente
18.00: Hajdúböszörmény–DVTK II
 
KÖZÉPCSOPORT
 
18.00: Komló–Szentlőrinc
18.00: Pénzügyőr–PMFC
18.00: Dunaharaszti–Békéscsaba II
18.00: Hódmezővásárhely–Paks II
18.00: Méhkerék–Mórahalom
18.00: Szigetszentmiklós–Budafok
18.00: Dunaújváros–Szekszárd
18.00: Ferencváros II–Gyula
18.00: Dabas FC–Dabas–Gyón
 
NYUGATI CSOPORT
 
18.00: Honvéd II–III. ker. TVE
18.00: Csepel–ETO FC Győr
18.00: Kaposvár–Gyirmót II
18.00: Andráshida–Ajka
18.00: Érd–Puskás Akadémia II
18.00: Veszprém–Komárom
18.00: Hévíz–Videoton II
18.00: Sárvár–Csorna
 
U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, DÉL-KOREA, Negyeddöntő
 
8.00: Venezuela–Egyesült Államok (Tv: Eurosport1)
11.00: Portugália–Uruguay (Tv: Eurosport2)
 
Puskás–Suzuki-kupa, nemzetközi U17-es torna, Felcsút
 
A-csoport 
15.00: Bayern München (német)–Panathinaikosz (görög)  
 
B-csoport
17.00: Sporting CP (portugál)–Real Madrid (spanyol)
 
VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
 
18.00: Örményország–Saint Kitts és Nevis
19.00: Luxemburg–Albánia
19.00: Írország–Uruguay
19.30: Hollandia–Elefántcsontpart
20.30: Montenegró–Irán
 
ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
 
19.00: San Lorenzo–River Plate (Tv: Digi Sport2)
21.00: Gimnasia La Plata–Banfield (Tv: Digi Sport2)
23.55: Boca Juniors–Independiente (Tv: Digi Sport1)
 
KÍNA, SUPER LEAGUE, 12. FORDULÓ
 
09.30: Csangcsun Jataj–Kujcsou Csecseng
 
LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA, FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, UTOLSÓ FORDULÓ
 
18.00: Legia Warszawa–Lechia Gdansk
18.00: Pogon Szczecin–Korona Kielce
 
USA, MLS, ALAPSZAKASZ
 
hétfő, 01.30: Orlando City–Chicago Fire 
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 
 
ASZTALITENISZ
10.00: világbajnokság, Düsseldorf (Tv: Digi Sport1)
 
ATLÉTIKA
14:00: Budapest Open - Schulek Ágoston-emlékverseny nemzetközi viadal, Mátyásföld, Ikarus-pálya

AUTÓSPORT
21.45: IndyCar, Detroit, 2. futam (Tv: Digi Sport1)
 
DARTS
14.00: Csapat-világbajnokság, Frankfurt, 4. nap (Tv: Sport2)
20.00: Csapat-világbajnokság, Frankfurt, 4. nap (Tv: Sport2)
 
KAJAK-KENU
Világkupa, Belgrád 
 
KERÉKPÁR
13.45: Criterium du Dauphiné, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Férfi BL final four
15.15: a 3. helyért, Telekom Veszprém–Barcelona (Tv: Sport1)
18.00: döntő, Paris Saint-Germain–Vardar Szkopje (Tv: Sport1)
 
Német Bundesliga
15.00: Balingen–Flensburg (Tv: Digi Sport2)
 
KOSÁRLABDA
NBA, Döntő, 2. mérkőzés
hétfő, 2.00: Golden State Warriors–Cleveland Cavaliers (Tv: Sport1)
Az állás: 1–0

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
Gyorsaságimotoros-vb, Olasz Nagydíj, Mugello
8.35: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.05: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.35: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler Tv)
12.10: Moto2, futam (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler Tv)
 
REPÜLŐSPORT
8.00: Red Bull Air Race, Japán (Tv: M4 Sport)
 
RÖPLABDA
Női világbajnoki selejtező, Eszék, 5. forduló
15.00: MAGYARORSZÁG–Grúzia 
17.30: Görögország–Ausztria
20.00: Horvátország–Oroszország
 
TENISZ
11.00: Roland Garros, Párizs, 8. nap (Tv: Eurosport1)
15.15: Roland Garros, Párizs, 8. nap (Tv: Eurosport2)
 
TRIATLON
9.00: Mixváltó ob, Balatonfenyves
 
ÚSZÁS
17.30: Budapest-bajnokság, Duna Aréna
 

Legfrissebb hírek