Szombati sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 05. 12. 07:20  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Nagyon fontos mérkőzés vár a győri kézisekre.

 FUTBALLPROGRAM

 
NB I
30. FORDULÓ 
17.00: Videoton–Haladás
17.00: Paks–Budapest Honvéd
17.00: DVSC–DVTK (Tv: M4 Sport)
17.00: Mezőkövesd–Balmazújváros
17.00: Újpest–Puskás Akadémia
19.30: Ferencváros–Vasas (Tv: M4 Sport)
 
NB III
27. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
17.00: Füzesgyarmat–Balassagyarmat
17.00: Cigánd–Tiszafüred
17.00: Putnok–Gyöngyös
17.00: Nyírbátor–ESMTK
17.00: Monor–Debreceni EAC
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: PMFC–Mórahalom
17.00: Szentlőrinc–Szekszárd 
NYUGATI CSOPORT 
17.00: Veszprém–Kaposvár
17.00: Csepel–III. ker. TVE
17.00: Andráshida–Ajka
17.00: THSE-Szabadkikötő–Pénzügyőr
17.00: Pápai FC–Érd
 
NŐI NB I
6. FORDULÓ
ALSÓHÁZ
13.00: Astra HFC–Haladás Viktória
15.00: Kóka–Újpest FC
 
FRANCIA LIGUE 1
37. FORDULÓ
21.00: Amiens–Metz
21.00: Angers–Nantes
21.00: Bordeaux–Toulouse
21.00: Lille–Dijon
21.00: Monaco–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Montpellier–Troyes
21.00: Nice–Caen
21.00: Paris Saint-Germain–Rennes
21.00: Strasbourg–Lyon
 
NÉMET BUNDESLIGA
34. FORDULÓ
15.30: Bayern München–VfB Stuttgart
15.30: Hoffenheim–Borussia Dortmund
15.30: Hertha BSC–RB Leipzig
15.30: Freiburg–Augsburg
15.30: Schalke 04–Eintracht Frankfurt
15.30: Bayer Leverkusen–Hannover 96
15.30: Hamberger SV–Borussia Mönchengladbach
15.30: Mainz 05–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–1. FC Köln
 
 
OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
18.00: Benevento–Genoa
20.45: Internazionale–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
37. FORDULÓ
16.15: Real Sociedad–Leganés (Tv: Sport2)
18.30: Girona–Valencia
18.30: Deportivo Alavés–Athletic Bilbao
18.30: Deportivo La Coruna–Villarreal
18.30: Getafe–Atlético Madrid
18.30: Real Betis–Sevilla (Tv: Sport2)
18.30: Eibar–Las Palmas
20.45: Real Madrid–Celta Vigo (Tv: Sport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ATLÉTIKA
Gyémánt Liga, 2. állomás, Sanghaj
 
AUTÓSPORT
11.00: Túraautó-világkupa (WTCR), Nürburgring, 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
11.40: GP3, Barcelona, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.20: Túraautó-világkupa (WTCR), Nürburgring, 3. futam (Tv: Eurosport1)
 
FORMULA–1
Spanyol Nagydíj, Barcelona 
12.00: 2. szabadedzés
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 9. JÁTÉKNAP
A-CSOPORT, KOPPENHÁGA
12.15: Szlovákia–Svédország (Tv: Sport2)
16.15: Ausztria–Fehéroroszország 
20.15: Oroszország–Svájc 
B-CSOPORT, HERNING
12.15: Lettország–Németország 
16.15: Dánia–Dél-Korea 
20.15: Kanada–Finnország (Tv: Sport2)
 
KERÉKPÁR
13.15: Giro d’Italia, 8. szakasz, Praia a Mare–Montevergine di Mercogliano, 209 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
ELŐDÖNTŐ
15.15: CSM Bucuresti (román)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
18.00: Rosztov-Don (orosz)–Vardar Szkopje (macedón) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
13.00: Mol-Pick Szeged–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00: Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt 
18.00: Szolnoki Olaj KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 
KÖZÉPHÁZ
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK 
18.00: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
 
MOTORSPORT
10.30: Superbike-vb, Imola, superpole (Tv: Eurosport2)
13.00: Superbike-vb, Imola, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00 és 17.45: FIM Endurance-vb, Orechová Poton (Tv: Eurosport2)
 
RÖGBI
BAJNOKOK KUPÁJA
17.40: Leinster (ír)–Racing 92 (francia) (Tv: Digi Sport3)
 
RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00: UTE–Jászberény VT 
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár SE 
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ, ELŐDÖNTŐ
15.00: Kedzierzyn-Kozle (lengyel)–Lube Civitanova (olasz) (Tv: Digi Sport1)
18.00: Perugia (olasz)–Zenit Kazany (orosz) (Tv: Digi Sport1)
 
TENISZ
16.00: ATP-torna, Madrid, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
18.30: WTA-torna, Madrid, döntő (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP-torna, Madrid, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
 
UFC
vasárnap, 4.00: Amanda Nunes–Raquel Pennington (Tv: Sport1)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
HELYOSZTÓK, 1. MÉRKŐZÉSEK
A 3. HELYÉRT    
ZF-Eger–A-Híd OSC-Újbuda
AZ 5. HELYÉRT 
17.00: MKB-Euroleasing-BVSC–PannErgy-Miskolci VSC 
A 7. HELYÉRT 
17.30: RacioNet-Honvéd–Debreceni VSE 
A 11. HELYÉRT
VasasPlaket–Metalcom-Szentes 
A 13. HELYÉRT
17.30: AVUS Szombathely–EBP Tatabánya 
A 15. HELYÉRT
19.00: UVSE–ContiTech Szeged-Diapolo
 

Legfrissebb hírek