Szombati sport: River-Boca, Atlético-Barca

2018. 11. 24. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Utolsó időmérő az F1-ben

FUTBALLPROGRAM
 
NB I
15. FORDULÓ 
17.00: Bp. Honvéd–Mezőkövesd
17.00: Újpest FC–Paksi FC (Tv: M4Sport)
17.00: Ferencváros–Kisvárda
17.00: Puskás Akadémia FC–Szombathelyi Haladás 
19.30: Diósgyőri VTK–MTK Budapest (Tv: M4Sport)
 
NŐI NB I
AZ 5. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
13.00: MLE–Astra
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
16.00: Brighton & Hove Albion–Leicester City
16.00: Everton–Cardiff City
16.00: Fulham–Southampton
16.00: Manchester United–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
16.00: Watford–Liverpool
16.00: West Ham United–Manchester City
18.30: Tottenham Hotspur–Chelsea (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
17.00: Paris Saint-Germain–Toulouse (Tv: Digi Sport2)
20.00: Caen–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nantes–Angers 
20.00: Reims–Guingamp
20.00: Strasbourg–Nimes
 
NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2)
15.30: Hertha BSC–Hoffenheim (Tv: Sport1)
15.30: Augsburg–Eintracht Frankfurt
15.30: Mainz–Borussia Dortmund
15.30: Wolfsburg–RB Leipzig
18.30: Schalke–Nürnberg (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
15.00: Udinese–Roma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Juventus–SPAL (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Frosinone (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
13.00: Eibar–Real Madrid
16.15: Valencia–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Levante (Tv: Spíler2)
20.45: Atlético Madrid–Barcelona (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
13. FORDULÓ
17.00: Ankaragücü–Besiktas (Tv: Digi Sport3)
 
LIBERTADORES-KUPA, DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00: River Plate (argentin)–Boca Juniors (argentin)
Az első mérkőzésen: 2–2
 
NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, URUGUAY
18.00: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
15.45: világkupaverseny, Killington, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
19.00: világkupaverseny, Killington, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
20.15: világkupaverseny, Lake Louis, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)
 
AUTÓSPORT
  9.30: GP3, Yas Marina, 1. futam (Tv: M4 Sport)
 
CSELGÁNCS
  9.30: Grand Slam-verseny, Oszaka, 2. nap (Tv: Sport2)
 
CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, TALLINN, A-DIVÍZIÓ
  9.00: Európa-bajnokság, Tallinn, nők, döntő (Tv: Eurosport2)
14.00: Európa-bajnokság, Tallinn, férfiak, döntő (Tv: Eurosport2)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
14.45: világkupaverseny, férfi, 10 km (Tv: Eurosport1)
 
FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ
11.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
14.00: időmérő (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
NHL
vasárnap, 1.00: Montreal Canadiens–Boston Bruins (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
NŐK, FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT TORNA, NORVÉGIA
17.00: MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: Duna World) 
19.15: Norvégia–Dánia
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 9. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30: Mol-Pick Szeged–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
15.00: Ferencvárosi TC–Ceglédi KKSE 
18.00. Telekom Veszprém–Vecsési SE
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Kaposvári KK–Alba Fehérvár 
18.00: Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
NŐI NB I
15.00: PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
18.00: MTK Budapest–Vasas Akadémia
NBA
vasárnap, 2.00: Oklahoma City Thunder–Denver Nuggets (Tv: Sport1)
 
MŰKORCSOLYA
20.00: Grand Prix, Grenoble, női kűr (Tv: Eurosport2)
 
ÖKÖLVÍVÁS
20.30: profi gála, Monte-Carlo (Tv: Sport2)
Fő meccs (cirkálósúly): Gyenyisz Lebegyev–Mike Wilson
 
SÍFUTÁS
12.00: világkupaverseny, Ruka, klasszikus stílusú sprint (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
10.45 és 16.30: világkupaverseny, Ruka, HS 142 (Tv: Eurosport1)
 
SZÁNKÓ
12.00: világkupaverseny, Innsbruck, nők, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT
17.00: SZESE Győr–PTE-PEAC
17.00: LV Sport Pénzügyőr–Vegyész RC Kazincbarcika
B-CSOPORT
15.00: Debreceni EAC–Szolnoki RK
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: Swietelsky-Békéscsabai RSE–Hungast-Haladás
 
SAKK
Világbajnoki döntő, London, 11. parti
Magnus Carlsen–Fabiano Caruana
 
TENISZ
DAVIS-KUPA, DÖNTŐ, 2. NAP
14.00: Franciaország–Horvátország (Tv: Digi Sport1)
 
UFC
12.30: Curtis Blaydes–Francis Ngannou (Tv: Sport2)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
11.45: KSI–AVUS Szombathely 
17.00: BVSC-Zugló–ZF-Eger
19.00: RacioNet-Honvéd–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Metalcom Szentes
B-CSOPORT
13.15: UVSE–Kaposvári VK
18.00: VasasPlaket–Tatabánya
19.00: A-Híd OSC Újbuda–Debreceni VSE
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ
16.00: FTC–Dunaújváros

18.00: ZF-Eger–Szentes 

Legfrissebb hírek