Szombati sport: Hollandia ellen kezdenek a lányok a kézi Eb-n

2018. 12. 01. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Rengeteg izgalmas meccs a kiemelt foci bajnokságokban.

FUTBALLPROGRAM
 
FUTBALLPROGRAM
 
NB I
16. FORDULÓ 
17.00: Kisvárda–Puskás Akadémia FC
17.00: Mezőkövesd–Újpest FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Diósgyőri VTK
17.00: MTK Budapest–Debreceni VSC (Tv: M4Sport)
19.30: Paksi FC–Ferencváros (Tv: M4Sport)
 
NB II
19. FORDULÓ 
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Vasas FC
 
NŐI NB I
12. FORDULÓ
12.00: Astra–MLE
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
16.00: Crystal Palace–Burnley
16.00: Huddersfield Town–Brighton & Hove Albion
16.00: Leicester City–Watford
16.00: Manchester City–AFC Bournemouth
16.00: Newcastle United–West Ham United
18.30: Southampton–Manchester United (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
17.00: Lille–Lyon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Angers–Caen
20.00: Guingamp–Nice (Tv: Digi Sport3)
20.00: Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nimes–Amiens
 
NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Freiburg (Tv: Sport1)
15.30: VfB Stuttgart–Augsburg
15.30: Werder Bremen–Bayern München
15.30: Hannover–Hertha BSC
18.30: Hoffenheim–Schalke (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
15.00: SPAL–Empoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Fiorentina–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.30: Sampdoria–Bologna (Tv: Digi Sport1) 
 
SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
13.00: Celta Vigo–Huesca
16.15: Real Valladolid–Leganés (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Espanyol (Tv: Spíler2)
20.45: Real Madrid–Valencia (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
14. FORDULÓ
14.00: Basaksehir–Sivaspor (Tv: Digi Sport2)
17.00: Kayserispor–Trabzonspor (Tv: Digi Sport3)
 
NÉMET 2. BUNDESLIGA
13.00: Ingolstadt–Hamburg (Tv: Sport1)
 
NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, URUGUAY
23.00: döntő (Tv: Eurosport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
19.00: világkupaverseny, Breaver Creek, férfiak lesiklás (Tv: Eurosport1)
20.30: világkupaverseny, Lake Louis, nők, lesiklás (Tv: Eurosport1)
 
AUTÓSPORT
11.15: BKEC 6 órás, Bahrein (Tv: Eurosport2)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
   9.15: világkupaverseny, Lillehammer, 10 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1) 
14.00: világkupaverseny, Lillehammer, HS 98 (Tv: Eurosport1)
 
JÉGKORONG
KHL
12.00: Barisz (kazah)–Avtomobiliszt (orosz) (Tv: Sport2)
NHL
vasárnap, 1.00: Pittsburgh Penguins–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler1)
vasárnap, 4.00: Edmonton Oilers–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. CSOPORT
C-CSOPORT (MONTBÉLIARD)
15.00: MAGYARORSZÁG–Hollandia (Tv: M4 Sport)
18.00: Spanyolország–Horvátország (Tv: Sport2)
D-CSOPORT (BREST)
15.00: Norvégia–Németország (Tv: Sport2)
18.00: Románia–Csehország
 
FÉRFI NB I
18.00: Csurgói KK–Ferencvárosi TC 
18.00: Dabasi KC–Mol-Pick Szeged 
18.00: Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR,10. FORDULÓ
C-CSOPORT
20.00: Ademar León (spanyol)–Elverum (norvég) (Tv: Sport2)
 
KOSÁRLABDA
NBA
23.00: New York Knicks–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)
 
LOVASSPORT
Lovasvilágkupa, Papp László Sportaréna 
21.00: négyesfogathajtó-világkupa rangsoroló versenye
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I, A-CSOPORT, ALAPSZAKASZ
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–SZESE Győr 
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: Fatum Nyíregyháza–Hungast-Haladás
 
SÍFUTÁS
10.30: világkupaverseny, Lillehammer, női 10 km, szabadstílusú (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupaverseny, Lillehammer, férfi 15 km, szabadstílusú (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
15.15: világkupaverseny, Nyizsnyij Tagil, férfiak, HS 134 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.00 és 20.00: az Egyesült Királyság bajnoksága, York, 1. nap (Tv: Eurosport2)
 
UFC
vasárnap, 4.00: Junior dos Santos–Tai Tuivasa (Tv: Sport1)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ, 8. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00: BVSC-Zugló–PVSK-Mecsek Füszért (Tv: M4 Sport)
18.00: ZF-Eger–Metalcom Szentes 
19.00: RacioNet-Honvéd–AVUS Szombathely 
B-CSOPORT
16.00: Kaposvári VK–PannErgy-Miskolci VLC 
16.00: Szolnoki Dózsa–UVSE 
17.00: Debreceni VSE–Tatabánya 
19.00: A-Híd OSC Újbuda–VasasPlaket
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ, 8. FORDULÓ

11.00: Hungerit Szentes–Szeged SZTE 

Legfrissebb hírek