Szombati focimeccsek és televíziós közvetítések

2017. 06. 10. 07:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Bő a kínálat.

 

EURÓPAI VB-SELEJTEZŐK

C-csoport

18.00: 
Azerbajdzsán–Észak-Írország
20.45: 
Németország–San Marino (Tv: Sport1)
20.45: 
Norvégia–Csehország

E-csoport

18.00: 
Kazahsztán–Dánia (Tv: Sport2)
20.45: Lengyelország–Románia (Tv: Sport2)
20.45: Montenegró–Örményország

F-csoport

18.00: 
Skócia–Anglia (Tv: Sport1)
18.00: Szlovénia–Málta
20.45: Litvánia–Szlovákia
 
 
ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
23.00:
 bajnoki mérkőzés (Tv: Digi Sport1)
 
USA, MLS
ALAPSZAKASZ
22.00: 
Chicago Fire–Atlanta United (Tv: Eurosport2)
Chicago Fire: Nikolics Nemanja
 
 
ASZTALITENISZ
Extraliga, négyes döntő, Szigetszentmiklós

Elődöntő, férfiak

10.00:
 PTE PEAC-Kalo Méh–Floratom Szeged AC Probart
15.00:
 Celldömölki VSE-Swietelsky–Szerva ASE Szécsény

Nők

10.00:
 Szekszárd–Erdért
15.00:
 Budaörs–Postás SE
 
 
ATLÉTIKA

10.00:
 Országos bajnokság, Székesfehérvár, 2. nap
 
 
AUTÓSPORT

13.10: 
ADAC GT Masters, Red Bull Ring, 1. futam (Tv: Digi Sport1)
15.10: Euroformula Open, Paul Ricard, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
15.35: Porsche Carrera Kupa, Red Bull Ring, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
16.00: Formula E, Berlin, 1. futam (Tv: Digi Sport1)
16.10: GT Open, Paul Ricard, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
19.00:
 FIM Speedway Grand Prix (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 02.30:
 IndyCar, Texas (Tv: Digi Sport1)
Fehérvár-rali, az országos bajnokság negyedik futama, Székesfehérvár és környéke
 
 
FORMULA–1

19.00:
 Kanadai Nagydíj, Montréal, 3. szabadedzés
16.00: Kanadai Nagydíj, Montréal, időmérő (Tv: M4 Sport)
 
 
FUTSAL
Spanyol bajnokság

15.15:
 döntő, 3. mérkőzés (Tv: Sport1)
 
K-1

18.30: 
Glory-sorozat, Párizs (Tv: Digi Sport1)
21.00: Glory-sorozat, Párizs (Tv: Digi Sport1)
 

KERÉKPÁR

 

15.15: Critérium du Dauphiné, 7. szakasz (Tv: Eurosport2) 
15.45:
 Tour de Suisse, 1. etap (Tv: Sport2)
 
KÉZILABDA

Női világbajnoki selejtező, Debrecen, 1. mérkőzés

17.00:
 MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: M4 Sport)

Német Bundesliga

16.00:
 Lemgo–Gummersbach (Tv: Digi Sport2)
 

KOSÁRLABDA

 

Női válogatott felkészülési mérkőzés, Székesfehérvár 

17.00:
 Magyarország-Szlovákia

NB I, férfiak

Döntő, 2. mérkőzés

14.45:
 Falco KC Szombathely–Alba Fehérvár-Puebla+ (Tv: M4 Sport) 
 

A harmadik helyért, 2. mérkőzés

18.00:
 Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend
 
LÓSPORT

13.00:
 Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
22.00: Lovaglás, Global Champions Tour (Tv: Eurosport1)
 
 
MOTORSPORT

9.00:
 Moto3, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.30: Moto3, Katalán Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, Katalán Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, Katalán Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.30: MotoGP, Katalán Nagydíj,2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Katalán Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
 
 
ÖKÖLVÍVÁS

21.45:
 Magyar Ring profi gála, Kalászi Sportcsarnok (Tv: M4 Sport)
 
 
ÖTTUSA

Országos bajnokság, Budapest, férfi verseny
 
RÖPLABDA

Férfi Európa-liga, Ivano-Frankivszk, 1. torna, 2. forduló

15.00: 
MAGYARORSZÁG–Izrael
 
 
SAKK

10.00:
 férfi Európa-bajnokság, Minszk, 11., utolsó forduló
 
 
TENISZ

11.00: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport2) 
15.00: 
Roland Garros, Párizs, női döntő (Tv: Eurosport1) 
17.00: Roland Garros, Párizs, férfi páros döntő (Tv: Eurosport1)
 
 

TRIATLON

 

10.00: Középtávú Európa-bajnokság, Herning 
Középtávú ob, Keszthely
 
 
VÍZILABDA

Női világliga szuperdöntő, Sanghaj

9.00:
 az 5–8. helyért
10.20: az 5–8. helyért   
11.40: elődöntő
13.00: elődöntő

Legfrissebb hírek