Szerdai sportműsor: magyar-spanyol, Fradi-Barca, rangadók

2018. 12. 05. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Remek mérkőzések lesznek ma!

 

FUTBALLPROGRAM
 
MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 3. FORDULÓ)
 
12.00: Budaörs (NB II)–DVTK
12.00: Sényő (NB III)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
12.00: Tiszaújváros (NB III)–Budapest Honvéd
12.00: Iváncsa KSE (NB III)–Szombathelyi Haladás
12.00: Érdi VSE (NB III)–Tarr Andráshida SC (NB III)
12.00: Füzesgyarmati SK (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.00: Soroksár SC (NB II)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: FC Ajka (NB III)–MTK Budapest
15.00: Budafoki MTE (NB II)–Mol Vidi FC
15.00: Siófok (NB II)–Paksi FC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC (NB II)–Újpest FC
22.50: a nyolcaddöntő sorsolása
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
 
20.45: Burnley–Liverpool
20.45: Fulham–Leicester City
20.45: Wolverhampton Wanderers–Chelsea
20.45: Everton–Newcastle United
21.00: Manchester United–Arsenal (Tv: Spíler1)
21.00: Tottenham Hotspur–Southampton
 
FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
19.00:
 Bordeaux–Saint-Étienne
19.00: Caen–Nimes
19.00: Dijon–Guingamp
19.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport3) 
19.00: Nantes–Marseille (Tv: Digi Sport1) 
19.00: Reims–Toulouse
21.00: Strasbourg–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1) 
 
OLASZ KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
15.00: 
Novara (III)–Pisa (III) (Tv: Sport2) 
18.00: Sassuolo–Catania (III)
20.45: Chievo–Cagliari (Tv: Sport2) 
 
SPANYOL KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
19.30: 
Atlético Madrid–Sant Andreu (IV)
19.30: Girona–Deportivo Alavés
20.30: Sevilla–Villanovense (III)
20.30: Villarreal–Almería (II)
20.30: Real Sociedad–Celta Vigo
21.30: Barcelona–Cultural Leonesa (III)
21.30: Real Valladolid–Mallorca (II)
 
 
JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 2.00: 
St. Louis Blues–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)
 
 
KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT (MONTBÉLIARD)
18.00: 
Hollandia–Horvátország (Tv: Sport1) 
21.00: 
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT (BREST)
18.00:
 Németország–Csehország
21.00: Norvégia–Románia (Tv: Sport1) 
FÉRFI NB I
18.00:
 Mezőkövesdi KC–MOL-Pick Szeged
 
 
KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, 1. CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
F-CSOPORT 
18.00:
 CMB Cargo Uni Győr–Gernika Bizkaia (spanyol) 
G-CSOPORT 
18.30:
 Aluinvent DVTK–Nantes (francia)
H-CSOPORT
18.00: 
Atomerőmű KSC Szekszárd–Ruzomberok (szlovák) (Tv: Digi Sport2)  
NŐI NB I
19.00: 
Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424
 
 
ÖKÖLVÍVÁS
Férfi országos bajnokság (Budapest, Halassy Olivér Sportcsarnok), 1. nap
 
 
RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA, A 32 KÖZÖTT, VISSZAVÁGÓ
18.00:
 Swietelsky-Békéscsabai RSE–Himik Juzsnyij (ukrán) 
19.00: Fatum Nyíregyháza–TS Volley Düdingen (svájci) 
CHALLENGE-KUPA, A 32 KÖZÖTT, VISSZAVÁGÓ
18.00: 
UTE–Pölkky Kuusamo (finn)
 
 
VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30: 
ZF-Eger–Brescia (olasz) (Tv: M4 Sport)
19.00: 
FTC-Telekom–Barceloneta (spanyol) (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
19.00: 
Spandau (német)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2) 
FÉRFI EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.00: 
OSC–Terrassa (spanyol) (Tv: Digi Sport2) 
 
 
SÍLÖVÉSZET
14.00:
 világkupaverseny, Pokljuka, férfiak, 20 km egyéni (Tv: Eurosport1)
 
 
SZNÚKER
14.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, a nyolc közé jutásért (Tv: Eurosport2)
20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, a nyolc közé jutásért (Tv: Eurosport1)

Legfrissebb hírek