Szerdai sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 05. 02. 07:13  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

"Bajnoki döntő" a női kéziseknél, eldől, hogy a Liverpool vagy a Roma jut-e a döntőbe.

FUTBALLPROGRAM
 
NB II
33. FORDULÓ 
17.00: Szolnok–Békéscsaba
17.00: Budaörs–Csákvár
17.00: Dorog–Kisvárda
17.00: Soroksár–ZTE
17.00: Kazincbarcika–ETO FC Győr
17.00: Szeged 2011–Mosonmagyaróvár
19.00: Gyirmót FC Győr–Vác
19.00: Budafoki MTE–Cegléd
19.00: MTK–Sopron
 
BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45: Roma (olasz)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport, Sport1)
Az első meccs végeredménye: 5–2 a Liverpool javára
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ASZTALITENISZ
CSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, HALMSTAD
NŐK, BAJNOKI DIVÍZIÓ
13.00 és 16.00: nyolcaddöntő 
FÉRFIAK, MÁSODOSZTÁLY, G-CSOPORT, 4. FORDULÓ
10.00: MAGYARORSZÁG–Olaszország 
5. FORDULÓ
19.00: MAGYARORSZÁG–Ecuador
 
BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KASZPIJSZK
10.00: nők 50, 55 (Galambos Ramóna), 59, 68, 76 kg (Németh Zsanett), selejtezők 
10.00: kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg, vigaszág
16.15: elődöntők 
17.00: döntők
 
JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 2.05: rájátszás (Tv: Spíler Tv)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Balatonfüredi KSE–MOL-Pick Szeged 
18.00: Telekom Veszprém–Dabas KC 
NŐI NB I
18.00: Győri Audi ETO KC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
12.00: a négyes döntő sorsolása (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ, 7. FORDULÓ
18.30: Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt 
19.00: Szolnoki Olaj KK–Egis Körmend 
KÖZÉPHÁZ, 7. FORDULÓ
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–Naturtex-SZTE-Szedeák 
NŐI NB I
ALSÓHÁZ
18.00: MTK Budapest–Vasas Akadémia
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
19.00: HÉP-Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
 
SZNÚKER
11.00, 15.30 és 20.00: világbajnokság, Sheffield, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
11.00: WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Rabat (Tv: Digi Sport2)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
RÁJÁTSZÁS, 2. MÉRKŐZÉSEK
ELŐDÖNTŐ
19.00: ZF-Eger–Szolnoki Dózsa 
AZ 5–8. HELYÉRT
19.30: Debreceni VSE–MKB-Euroleasing-BVSC 
A 9–12. HELYÉRT
19.00: Metalcom-Szentes–PVSK Mecsek-Füszért 

19.30: VasasPlaket–Kaposvári VK 

Legfrissebb hírek