Szerdai sport: Vidi-Újpest, Löwen-Veszprém, válogatott

2018. 11. 21. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Komoly meccs vár a Fradira a BL-ben!

 

FUTBALLPROGRAM
 
NB I
 
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
 
19.00: Mol Vidi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
 
NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, URUGUAY
 
18.00 és 21.00: csoportmérkőzés (Tv: Eurosport1)
 
 
CURLING

EURÓPA-BAJNOKSÁG, TALLINN, A-DIVÍZIÓ

13.00:
 Férfiak, csoportkör (Tv: Eurosport1)
18.00: Nők, csoportkör (Tv: Eurosport2)
 
B-DIVÍZIÓ, FÉRFIAK
 
11.00: Észtország–MAGYARORSZÁG
19.00: MAGYARORSZÁG–Franciaország 
 
NŐK
 
7.00: Norvégia–MAGYARORSZÁG
15.00: Anglia–MAGYARORSZÁG
 
 
JÉGKORONG
 
NHL
 
csütörtök, 1.00: New York Rangers–New York Islanders (Tv: Spíler1)
csütörtök, 4.00: Calgary Flames–Winnipeg Jets (Tv: Spíler1)
 
 
KÉZILABDA
 
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
 
CSOPORTKÖR, 9. FORDULÓ
 
A-CSOPORT
 
19.00: Rhein-Neckar Löwen (német)–Telekom Veszprém (Tv: Sport2)
 
 
KOSÁRLABDA
 
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
 
6. FORDULÓ, C-CSOPORT 
 
15.00: Oroszország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
 
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
 
H-CSOPORT
 
19.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Dinamo Sassari (olasz) 
20.00: Leicester Riders (angol)–Szolnoki Olaj 
 
F-CSOPORT
 
20.30: Varese (olasz)–Alba Fehérvár
 
FÉRFI EUROLIGA
 
18.00: Himki Moszkva (orosz)–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Digi Sport1)
18.45: CSZKA Moszkva (orosz)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2)
20.00: Panathinaikosz (görög)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
20.45: Olimpia Milano (olasz)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
 
NBA
 
csütörtök, 2.00: Cleveland Cavaliers–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)
 
 
RÖPLABDA
 
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, B-CSOPORT
 
18.00: Kecskeméti RC–Dunaferr SE
 
NŐI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA, ALAPSZAKASZ
 
17.00: Calcit Volley Kamnik (szlovén)–Swietelsky Békéscsabai RSE
 
 
SAKK
 
Világbajnoki döntő, London, 9. parti
Magnus Carlsen–Fabiano Caruana
 
 
VÍZILABDA
 
BAJNOKOK LIGÁJA
 
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
 
A-CSOPORT
 
19.00: Pro Recco (olasz)–FTC-Telekom Waterpolo
 
B-CSOPORT
 
19.00: Jug Dubrovnik (horvát)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2)
 
FÉRFI EURÓPA-KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
 
21.00: CN Terrassa (spanyol)–A-Híd OSC Újbuda (Tv: Digi Sport2)
 
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
19.30:
 Debreceni VSE–PannErgy-Miskolci VLC

Legfrissebb hírek