Szerdai sport: BL-ben bizonyíthat a Szeged

2018. 11. 28. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Fociban is lesznek rangadók a Bajnokok Ligájában.

FUTBALLPROGRAM
 
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55: Atlético Madrid (spanyol)–Monaco (francia) (Tv: Spíler2)
21.00: Borussia Dortmund (német)–FC Bruges (belga)
B-CSOPORT
21.00: PSV (holland)–FC Barcelona (spanyol)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Internazionale (olasz) (Tv: Spíler2)
C-CSOPORT
21.00: Napoli (olasz)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
18.55: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Galatasaray (török) (Tv: Spíler1)
21.00: FC Porto (portugál)–Schalke 04 (német) (Tv: Spíler1)
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45: Athletic Bilbao–Huesca
 
NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, URUGUAY
20.00 és 23.00: elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
JÉGKORONG
KHL
17.30: Dinamo Moszkva (orosz)–Slovan Bratislava (szlovák) (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 3.30: Colorado Avalanche–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 10. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00: Flensburg–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) 
FÉRFI NB I
18.00: CYEB Budakalász–DVTK-Eger 
18.30: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
 
KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
4. FORDULÓ, B-CSOPORT
20.30: Salamanca (spanyol)–Sopron Basket 
NŐI EURÓPA-KUPA
4. FORDULÓ
G-CSOPORT 
18.00: Brno (cseh)–Aluinvent DVTK 
F-CSOPORT
22.30: Ponta Delgada (portugál)–CMB Cargo UNI Győr 
NŐI NB I
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–NKE-Csata
 
RÖPLABDA
FÉRFI CEV-KUPA, A 32 KÖZÖTT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00: Kladno Volejbal (cseh)–Vegyész RC Kazincbarcika 
NŐI CEV-KUPA, A 32 KÖZÖTT, 1. MÉRKŐZÉS
20.00: TS Volley Düdingen (svájci)–Fatum Nyíregyháza
NŐI CHALLENGE-KUPA
17.30: Vasas Óbuda–Agroland Timisoara (romániai) (Tv: Digi Sport1)
17.30: Pölkky Kuusamo (finn)-UTE 
FÉRFI CHALLENGE-KUPA
20.00: Pénzügyőr–Belogorie Belgorod (orosz) (Tv: Digi Sport1)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ, 7. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00: Metalcom Szentes–AVUS Szombathely 
20.00: BVSC-Zugló–RacioNet-Honvéd 
20.45: KSI–PVSK-Mecsek Füszért 
B-CSOPORT
17.30: Tatabánya–Kaposvári VK 
18.00: Szolnoki Dózsa–Debreceni VSE 
19.15: UVSE–VasasPlaket 
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ, 8. FORDULÓ
18.15: BVSC-Zugló–DUE-Maarks Graphic
19.30: RB-Tatabánya–UVSE

20.00: BHSE–ZF-Eger 

Legfrissebb hírek