Pénteki sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 05. 04. 07:21  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Pályán a PSG, az MU, USA-Kanada a jégkorong-világbajnokságon.

FUTBALLPROGRAM

 
ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
21.00: Brighton & Hove Albion–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
20.45: Amiens–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
21.00: Sevilla–Real Sociedad (Tv: Sport1)
 
BELGA BAJNOKSÁG
20.30: Gent–Charleroi (Tv: Digi Sport2)
 
SKÓT PREMIERSHIP
20.45: Patrick Thistle–Ross County (Tv: Digi Sport3)
 
U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00: Olaszország–Svájc
20.00: Anglia–Izrael
B-CSOPORT
14.00: Portugália–Norvégia
20.00: Szlovénia–Svédország
 
FUTSAL NB I
NB I, RÁJÁTSZÁS
A-CSOPORT
18.30: Berettyóújfalu–FTC
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ASZTALITENISZ
11.00, 14.30 és 18.00: csapat-világbajnokság, Halmstad, negyed- és elődöntős mérkőzések
 
ATLÉTIKA
Gyémánt Liga, 1. állomás, Doha
 
BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KASZPIJSZK
10.00: szabadfogás 57, 65 (Asarin Roman), 70 (Lukács Norbert), 79 (Nagy Mihály), 97 kg (Olejnik Pavlo), selejtezők 
10.00: nők 53, 57, 62, 65, 72 kg, vigaszág
16.15: elődöntők 
17.00: döntők 
 
JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 1. JÁTÉKNAP
A-CSOPORT, KOPPENHÁGA
16.15: Svédország–Fehéroroszország
20.15: Oroszország–Franciaország
B-CSOPORT, HERNING
16.15: Egyesült Államok–Kanada (Tv: Sport1)
20.15: Németország–Dánia
 
NHL
szombat, 2.05: rájátszás (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
12.45: Giro d'Italia, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.30: Tour of Yorkshire, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00: Érd HC–GVM Europe-Vác (Tv: M4 Sport)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, KÖZÉPHÁZ, 8. FORDULÓ
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE
 
MOTORSPORT
MOTOGP, JEREZ
  9.00: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv) 
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv) 
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv) 
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár SE 
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
14.00: Pénzügyőr SE–HÉP-Kecskeméti RC 
NŐI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
20.00: Fatum-Nyíregyháza–Linamar-Békéscsabai RSE (Tv: M4 Sport)
 
SZNÚKER
11.00 és 15.30: világbajnokság, Sheffield, elődöntő (Tv: Eurosport2)
16.15 és 20.00: világbajnokság, Sheffield, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
11.00: WTA-torna, Prága, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.00: ATP-torna, Estoril, negyeddöntő (Tv: Sport2)
15.00: WTA-torna, Rabat, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
16.00: ATP-torna, Estoril, negyeddöntő (Tv: Sport2)
 

Legfrissebb hírek