Pénteki sport: rangadók a kézi Európa-bajnokságon

2018. 11. 30. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Fontos focimeccsek a topligákban.

FUTBALLPROGRAM
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
21.00: Cardiff City–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1) 
 
FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
20.45: Saint-Étienne–Nantes (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30: Fortuna Düsseldorf–Mainz 05 (Tv: Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
21.00: Rayo Vallecano–Eibar (Tv: Spíler2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
18.35: világkupaverseny, Beaver Creek, férfiak, szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)
20.15: világkupaverseny, Lake Louis, nők, műlesiklás (Tv: Eurosport1)
 
AUTÓSPORT
17.30: BKEC 6 órás, Bahrein (Tv: Eurosport2)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.45: világkupaverseny, Lillehammer, HS 98 (Tv: Eurosport1)
14.15: világkupaverseny, Lillehammer, férfiak, 5 km (Tv: Eurosport1)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Dunaújvárosi Acélbikák 
18.30: Fehérvári Titánok–Gyergyói HK (romániai) 
18.40: Schiller-Vasas HC–Újpesti TE 
19.00: Debreceni EAC–Hokiklub Budapest 
EBEL
19.45: HCB Südtirol Alperia (olasz)–Fehérvár AV19 
SZLOVÁK LIGA
17.00: MHk 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)–DVTK Jegesmedvék 
18.00: HK Nitra (szlovák)–MAC Újbuda 
NHL
szombat, 1.00: Washington Capitals–New Jersey Devils (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
17.30: pályakerékpáros világkupa, Berlin, 1. nap (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT (NANTES)
18.00: Szerbia–Lengyelország (Tv: Sport2)
21.00: Dánia–Svédország (Tv: Sport2)
B-CSOPORT (NANCY)
21.00: Montenegró–Szlovénia
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00: Himki Moszkva (orosz)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
18.30: Anadolu Efes (török)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
20.30: Olympiakosz (görög)–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)
 
LOVASSPORT
22.00: Longines Masters of Paris (Tv: Eurosport1)
 
SÍFUTÁS
12.00: világkupaverseny, Lillehammer, nők, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
15.30: világkupaverseny, Nyizsnyij Tagil, HS 134, selejtező (Tv: Eurosport1)
 
SZÁNKÓ
23.00: világkupaverseny, Whistler, kettesek, 1. futam (Tv: Eurosport2)
szombat, 0.15: világkupaverseny, Whistler, kettesek, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
UFC
szombat, 4.00: The Ultimate Fighter, döntő, Las Vegas (Tv: Sport1)
 
VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPAI SZUPERKUPA, KOMJÁDI USZODA

20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Olympiakosz (görög) (Tv: M4 Sport) 

Legfrissebb hírek