Keddi sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 05. 01. 06:58  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

A lényeg a Real Madrid-Bayern München lesz.

FUTBALLPROGRAM

 
NŐI NB I
4. FORDULÓ
ALSÓHÁZ
17.00: Kóka–Astra HFC
 
BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45: Real Madrid (spanyol)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport, Sport1)
Az első meccs végeredménye: 2–1 a Real Madrid javára
 
SZLOVÁK KUPA, DÖNTŐ, NAGYSZOMBAT
17.25: Slovan Bratislava–Ruzomberok
 
 TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ASZTALITENISZ
CSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, HALMSTAD
NŐK, BAJNOKI DIVÍZIÓ, B-CSOPORT, 4. FORDULÓ
10.00: MAGYARORSZÁG–Egyesült Államok 
5. FORDULÓ
19.00: MAGYARORSZÁG–Ukrajna 
FÉRFIAK, MÁSODOSZTÁLY, G-CSOPORT, 3. FORDULÓ
16.00: MAGYARORSZÁG–Paraguay 
 
AUTÓSPORT
10.00: a Nagy Futam (Budapest, Erzsébet tér–Károly körút–Astoria–Ferenciek tere)
 
BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KASZPIJSZK
10.00: kötöttfogás 60 (Torba Erik), 67 (Kozák István), 72 (Korpási Bálint), 82 (Szabó László), 97 kg (Kiss Balázs), selejtezők
10.00: kötöttfogás 55, 63, 77, 87, 130 kg, vigaszág
16.15: elődöntők
17.00: döntők
 
JÉGKORONG
NHL
RÁJÁTSZÁS, 2. KÖR, 3. MÉRKŐZÉS
szerda, 2.00: Winnipeg Jets–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
14.00: Eschborn–Frankfurt (Tv: Eurosport2)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, KÖZÉPHÁZ, 7. FORDULÓ
18.00: Atomerőmű SE–Kaposvári KK
NBA
RÁJÁTSZÁS, 2. KÖR, 2. MÉRKŐZÉS
szerda, 4.30: Golden State Warriors–New Orlenas Pelicans (Tv: Sport1)
 
LOVASSPORT
9.00: nemzetközi fogathajtóverseny, akadályhajtás, Mezőhegyes
 
MOTORSPORT
12.00: motokrossz-vb, Orljonok, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: motokrossz-vb, Orljonok, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
 
RÖPLABDA
• NŐI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00: Linamar-Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza (Tv: M4 Sport)
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00: Újpesti TE–Jászberény VT 
OSZTÁLYOZÓ, 2. MÉRKŐZÉS
17.00: MTK Budapest–Vasas Óbuda
• FÉRFI NB I    
AZ 5–8. HELYÉRT
16.00: MÁV Előre SC–Szolnoki Röplabda Akadémia 
17.00: Dunaferr SE–MAFC-BME 
 
STRANDRÖPLABDA
World Tour-verseny, Mersin, selejtező 
 
SZNÚKER
11.00, 15.30 és 20.00: világbajnokság, Sheffield, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
11.00: WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Rabat (Tv: Digi Sport2)
• 1. forduló (a 16 közé jutásért): Babos Tímea (4.)–Alexandra Dulgheru (román) 12.00 körül 
ATP-torna, München
• egyes, 1. forduló (a 16 közé jutásért): Fucsovics Márton–Guido Pella (argentin) 15.00 körül
 
VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, 6. FORDULÓ
18.00: Oroszország–MAGYARORSZÁG, Szentpétervár
 

Legfrissebb hírek