Csütörtöki sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 05. 03. 07:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Tét az Európa Liga döntőjébe jutás.

FUTBALLPROGRAM

NB II
33. FORDULÓ
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Siófok (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.05: Atlético Madrid (spanyol)–Arsenal (angol) (Tv: RTL II)
Az első meccs végeredménye: 1–1
21.05: Salzburg (osztrák)–Marseille (francia) (Tv: Digi Sport1)
Az első meccs végeredménye: 2–0 a Marseille javára

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00 és 13.00: csapat-világbajnokság, Halmstad, női negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
16.00 és 19.00: csapat-világbajnokság, Halmstad, női negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KASZPIJSZK
10.00: nők 53 (Dénes Mercédesz), 57 (Barka Emese), 62, 65 (Sleisz Gabriella), 72 kg, selejtezők
10.00: nők 50, 55, 59, 68, 76 kg, vigaszág
16.15: elődöntők
17.00: döntők

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00: 14. állomás, Birmingham (Tv: Sport1)
Benne
Peter Wright (skót)–Simon Whitlock (ausztrál)
Daryl Gurney (északír)–Michael Smith (angol)
Rob Cross (angol)–Micahel van Gerwen (holland)
Gary Anderson (skót)–Raymond van Barneveld (holand)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 2.05: rájátszás (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
17.00: Tour of Yorkshire, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
20.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket (Tv: M4 Sport)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcának állása: 0–2
NBA
RÁJÁTSZÁS, 2. KÖR, 2. MÉRKŐZÉS
péntek, 0.00: Toronto Raptors–Cleveland Cavaliers (Tv: Sport1)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcának állása: 0–1

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Kecskemét (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Fürdő, Benkó Zoltán Szabadidőközpont) – női selejtező

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
OSZTÁLYOZÓ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Hungast-Haladás
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcának állása: 1–1

SZNÚKER
14.00 és 20.00: világbajnokság, Sheffield, elődöntő (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER-VB, SHEFFIELD
AZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA
Kyren Wilson (angol, 9.)–John Higgins (skót, 5.)
Barry Hawkins (angol, 6.)–Mark Williams (walesi, 7.)
A mérkőzések 17 megnyert frémig tartanak.

TENISZ
11.00: WTA-torna, Prága, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Rabat, negyeddöntők (Tv: Digi Sport2)
ATP-tornák: Estoril, Isztambul

ATP 250-ES TORNA, MÜNCHEN (501 345 euró, salak)
EGYES, NYOLCADDÖNTŐ
11.00: Fucsovics Márton (magyar)–Marco Cecchinato (olasz)
PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ
15.00: Fucsovics Márton, Mirza Basic (magyar, bosnyák)–Lukasz Kubot, Marcelo Melo (lengyel, brazil, 1.)

Legfrissebb hírek