Csütörtöki sport: A Vidire sorsdöntő mérkőzés vár az Európa-ligában

2018. 11. 29. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Világbajnoki selejtezőt vív a férfi kosárlabda válogatott..

FUTBALLPROGRAM
 
EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
L-CSOPORT
18.55: BATE Boriszov (fehérorosz)–Mol Vidi FC (Tv: Sport1)
21.00: Chelsea (angol)–PAOK (görög) (Tv: Digi Sport1)
 
A-CSOPORT
18.55: Zürich (svájci)–AEK Larnaca (ciprusi)
18.55: Bayer Leverkusen (német)–Ludogorec Razgrad (bolgár)
B-CSOPORT
18.55: Salzburg (osztrák)–RB Leipzig (német) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Rosenborg (norvég)–Celtic (skót)
C-CSOPORT
18.55: Zenit (orosz)–FC Köbenhavn (dán)
18.55: Bordeaux (francia)–Slavia Praha (cseh)
D-CSOPORT
18.55: Anderlecht (belga)–Spartak Trnava (szlovák)
18.55: Fenerbahce (török)–Dinamo Zagreb (horvát)
E-CSOPORT
18.55: Qarabag (azeri)–Sporting CP (portugál)
18.55: Vorszkla Poltava (ukrán)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
18.55: Milan (olasz)–F91 Dudelange (luxemburgi) (Tv: Digi Sport1)
18.55: Real Betis (spanyol)–Olympiakosz Pireusz (görög)
G-CSOPORT
16.50: Szpartak Moszkva (orosz)–Rapid Wien (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Rangers FC (skót)–Villarreal (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
H-CSOPORT
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Marseille (francia)
21.00: Apollon Limasszol (ciprusi)–Lazio (olasz)
I-CSOPORT
21.00: Sarpsborg (norvég)–Besiktas (török)
21.00: Malmö FF (svéd)–Genk (belga)
J-CSOPORT
18.55: FK Krasznodar (orosz)–Akhisarspor (török)
21.00: Standard Liege (belga)–Sevilla (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
K-CSOPORT
16.50: Asztana (kazah)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Jablonec (cseh)–Rennes (francia) 
 
NŐI NB I
12. FORDULÓ
13.30: Ferencváros–MTK (Tv: M4 Sport)
 
MLS
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
péntek, 1.30: New York Red Bulls–Atlanta United (Tv: Eurosport1)
péntek, 3.30: Sporting Kansas City–Portland Timbers (Tv: Eurosport1)
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
13. FORDULÓ
péntek, 2.15: Dallas Cowboys–New Orleans Saints (Tv: Sport2)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
NHL
péntek, 1.00: Columbus Blue Jackets–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT (NANCY)
21.00: Franciaország–Oroszország (Tv: Sport2)
 
FÉRFI NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Grundfos Tatabánya KC
 
NÉMET BUNDESLIGA
19.00: Magdeburg–Göppingen (Tv: Sport2)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ 
J-CSOPORT, 3. FORDULÓ
18.00: Horvátország–MAGYARORSZÁG (Eszék) (Tv: M4 Sport) 
NŐI EURÓPA-KUPA
4. FORDULÓ
H-CSOPORT 
18.00: Celje (szlovén)–Atomerőmű KSC Szekszárd 
I-CSOPORT
18.30: Keltern (német)–VBW CEKK Cegléd
NBA
péntek, 2.00: Toronto Raptors–Golden State Warriors (Tv: Sport1)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ, 7. FORDULÓ
B-CSOPORT

19.30: A-Híd OSC Újbuda–PannErgy-Miskolci VLC 

Legfrissebb hírek