Csúcsrangadó az NB I-ben

2018. 12. 02. 04:45  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

BL-ben bizonyíthat a Veszprém.

FUTBALLPROGRAM
 
SORSOLÁS
12.00: a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének sorsolása (Tv: M4 Sport, Sport1)
 
NB I
16. FORDULÓ
18.00: Mol Vidi FC–Bp. Honvéd (Tv: M4Sport)
 
NB II
19. FORDULÓ
13.00: Vác FC–Balmazújváros
13.00: Ceglédi VSE–BFC Siófok
13.00: Budaörs–Csákvár
13.00: Mosonmagyaróvári TE–ETO FC Győr
13.00: Kazincbarcika–Békéscsaba
13.00: Soroksár–Kaposvári Rákóczi FC
13.00: Dorogi FC–Tiszakécske
13.00: Budafoki MTE–Monor
13.30: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport) 
 
NŐI NB I
12. FORDULÓ
13.00: Haladás Viktória–Diósgyőri VTK
13.00: ETO FC Győr–Szent Mihály
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
13.00: Chelsea–Fulham (Tv: Spíler1)
15.15: Arsenal–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
17.15: Liverpool–Everton (Tv: Spíler1) 
 
FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
15.00: Toulouse–Dijon (Tv: Digi Sport2)
17.00: Marseille–Reims
17.00: Rennes–Strasbourg
21.00: Bordeaux–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2) 
 
NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30: RB Leipzig–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)
18.00: Eintracht Frankfurt–Wolfsburg
 
OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12.30: Milan–Parma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Frosinone–Cagliari
15.00: Sassuolo–Udinese (Tv: Digi Sport2)
15.00: Torino–Genoa (Tv: Digi Sport1)
18.00: Chievo–Lazio (Tv: Digi Sport3)
20.30: Roma–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
12.00: Real Betis–Real Sociedad
16.15: Girona–Atlético Mardrid (Tv: Spíler2)
18.30: Barcelona–Villarreal (Tv: Spíler2)
20.45: Deportivo Alavés–Sevilla (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
14. FORDULÓ
17.40: Besiktas–Galatasaray (Tv: Digi Sport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
18.00: világkupaverseny, Beaver Creek, férfiak, óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
19.00: világkupaverseny, Lake Louis, nők, szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)
20.30: világkupaverseny, Beaver Creek, férfiak, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
13. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Baltimore Ravens     
19.00: Cincinnati Bengals–Denver Broncos              
19.00: Detroit Lions–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)         
19.00: Green Bay Packers–Arizona Cardinals           
19.00: Houston Texans–Cleveland Browns  
19.00: Jacksonville Jaguars–Indianapolis Colts         
19.00: Miami Dolphins–Buffalo Bills            
19.00: New York Giants–Chicago Bears         
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Carolina Panthers     
22.05: Oakland Raiders–Kansas City Chiefs            
22.05: Tennessee Titans–New York Jets         
22.25: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers          
22.25: New England Patriots–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)       
hétfő, 2.20: Pittsburgh Steelers–Los Angeles Chargers (Tv: Sport2)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.45: világkupaverseny, Lillehammer, HS 138 (Tv: Eurosport1)
13.45: világkupaverseny, Lillehammer, férfiak, 10 km (Tv: Eurosport1)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00: Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom 
17.40: Schiller-Vasas HC–DEAC 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Fehérvári Titánok 
18.30: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest 
18.30: UTE–Gyergyói HK (romániai)
EBEL
16.00: EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
17.00: MsHK DOXXbet Zilina (szlovák)–MAC Újbuda
17.30: DVTK Jegesmedvák–Nové Zámsky (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
21.00: Washington Capitals–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.00: Chicago Blackhawks–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT (NANTES)
15.00: Lengyelország–Dánia
18.00: Svédország–Szerbia
B-CSOPORT (NANCY)
15.00: Szlovénia–Franciaország (Tv: Sport1)
18.00: Oroszország–Montenegró
 
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 10.  FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Telekom Veszprém–Montpellier (francia) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
16.45: Celje (szlovén)–Nantes (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Vecsési SE–Mezőkövesdi KC
NÉMET BUNDESLIGA
13.00: Hannover-Burgdorf–THW Kiel (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
4. CSOPORT, J-CSOPORT
16.00: MAGYARORSZÁG–Hollandia (Budapest, Tüskecsarnok) (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
17.00: VBW CEKK Cegléd–ELTE BEAC Újbuda
 
LOVASSPORT
Lovasvilágkupa, Papp László Sportaréna
19.00: négyesfogathajtó-világkupa
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ
A-CSOPORT
16.30: PTE-PEAC–MÁV Előre SC 
17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–MAFC-BME 
B-CSOPORT
16.00: Szolnoki RK–Sümegi RE 
18.00: HÉP-Kecskemét–DEAC 
NŐI EYTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: Vasas Óbdua–Swietelsky-Békéscsabai RSE 
18.00: UTE–Jászberény VT 
 
SÍFUTÁS
10.00: világkupaverseny, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupaverseny, Lillehammer (Tv: Eurosport2)
 
SÍLÖVÉSZET
11.45: világkupaverseny, Pokljuka (Tv: Eurosport1)
14.30: világkupaverseny, Pokljuka, vegyes váltó (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
16.00: világkupaverseny, Nyizsnyij Tagil, férfiak, HS 134 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER

14.00 és 20.00: az Egyesült Királyság bajnoksága, York, 2. nap (Tv: Eurosport2) 

Legfrissebb hírek