A vasárnapi sportprogram és televíziós közvetítések

2018. 04. 08. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Lesz mit nézni ma is!

 

LABDARÚGÁS

NB II
29. FORDULÓ 
16.30: Vác–Siófok
16.30: Budaörs–ETO FC Győr
16.30: Dorog–Sopron
16.30: Soroksár–MTK
16.30: Kazincbarcika–Szeged 2011
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Mosonmagyaróvár
17.00: Gyirmót FC Győr–Cegléd
17.00: Békéscsaba–Csákvár
17.00: Budafoki MTE–ZTE
19.30: Szolnok–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
NB III
22. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: 
DVTK II–Cigánd
16.00: MTK II–Nyírbátor
16.00: Jászberény–Putnok
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: 
Hódmezővásárhely–Paks II
16.00: Szentlőrinc–Bp. Honvéd MFA
NYUGATI CSOPORT
11.00: 
Videoton II–Kaposvár
13.00: Puskás Akadémia FC II–Csepel
16.00: Dunaharaszti–Veszprém
16.00: Pénzügyőr–Ajka
ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
15.15:
 Arsenal–Southampton (Tv: Spíler Tv)
17.30: Chelsea–West Ham United (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
15.00:
 Nice–Rennes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Metz–Lyon (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Montpellier (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30: 
Borussia Dortmund–VfB Stuttgart (Tv: Eurosport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
12.30: 
Torino–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Bologna (Tv: Digi Sport3)
15.00: Hellas Verona–Cagliari
15.00: Napoli–Chievo (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
12.00:
 Levante–Las Palmas (Tv: Sport1)
16.15: Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
18.30: Real Sociedad–Girona
20.45: Valencia–Espanyol (Tv: Sport1)
BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
 Gent–FC Bruges (Tv: Digi Sport2)
 
 
AMERIKAI FUTBALL
HFL
12.00: 
Miskolc Steelers–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport2)
14.00: Budapest Wolves–DAK Acél Dunaújváros Gorillaz 
15.00: Győr Sharks–Budapest Eagles
 
 
ATLÉTIKA
8.00: 
Párizsi maratoni (Tv: Eurosport1)
 
 
AUTÓSPORT
11.30: 
Túraautó-világkupa (WTCR), Marrákes, időmérő (Tv: Eurosport2)
13.15: 
Formula–2, Szahír, 2. futam (Tv: M4 Sport)
17.30:
 Túraautó-világkupa (WTCR), Marrákes, 2. futam (Tv: Eurosport1)
18.45: Túraautó-világkupa (WTCR), Marrákes, 3. futam (Tv: Eurosport1)
 
 
CURLING
Férfi világbajnokság, Las Vegas
21.15:
 a harmadik helyért (Tv: Eurosport2)
 
 
FORMULA–1
Bahreini Nagydíj, Szahír
17.10:
 futam (Tv: M4 Sport)
 
 
JÉGKORONG
NHL
hétfő, 1.35:
 Boston Bruins–Florida Panthers (Tv: Spíler Tv)
KERÉKPÁR
11.00: 
Párizs–Roubaix (Tv: Eurosport1)
13.15: Blancpain Sprint Series, Zolder (Tv: Eurosport2)
 
 
KÉZILABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Siófok
14.30: 
MAGYARORSZÁG–Brazília (Tv: M4 Sport)
 
 
MOTORSPORT
Argentin Nagydíj 
(Tv: Spíler Tv)
20.00: MotoGP, futam
 
 
RÖPLABDA
Női Extraliga
Elődöntő, 3. mérkőzés
18.00:
 Linamar-Békéscsabai RSE–Jászberény VT
 
 
SZNÚKER
7.00:
 China Open, Peking, döntő (Tv: Eurosport2)
 
 
TENISZ
11.00: 
Davis-kupa, negyeddöntő, Spanyolország–Németország (Tv: Digi Sport3)
19.00: WTA-torna, Charleston, döntő (Tv: Digi Sport3)
23.30: WTA-torna, Monterrey, döntő (Tv: Digi Sport1)
 
 
ÚSZÁS
Golden Tour, 3. állomás, Marseille
 
 
VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa, Rijeka
16.00: 
a 7. helyért 
17.30: az 5. helyért 
19.00: bronzmérkőzés 
20.30: döntő
 

Legfrissebb hírek