A vasárnapi sportprogram és televíziós közvetítések

2018. 02. 11. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Lesz mit nézni!

 

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
14.00:
 Vasas–Putnok
DVSC–Levadia Tallinn (észt), Side
DVSC–Karpati Lviv (ukrán), Side
ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.00: 
Huddersfield Town–AFC Bournemouth (Tv: Spíler Tv)
15.15: Newcastle United–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
17.30: Southampton–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
15.00: 
Strasbourg–Troyes
17.00: Nantes–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
15.30:
 Stuttgart–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
18.00: Werder Bremen–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
12.30: 
Sassuolo–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Internazionale–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Genoa
15.00: Sampdoria–Hellas Verona
15.00: Torino–Udinese (Tv: Digi Sport2)
20.45: Roma–Benevento (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
12.00: 
Sevilla–Girona (Tv: Sport1)
16.15: Barcelona–Getafe (Tv: Sport2)
18.30: Celta Vigo–Espanyol
20.45: Valencia–Levante (Tv: Sport2)
BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
 Standard Liege–Royal Mouscron (Tv: Digi Sport1)
 
 
XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG
ALPESI SÍ
10.15:
 férfi lesiklás (Tv: M4 Sport)
hétfő, 1.40: női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1) 
hétfő, 5.45: női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
GYORSKORCSOLYA
  9.05: 
férfi 5000 m (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
12.00: férfi 10 000 m (Tv: Eurosport1)
HÓDESZKA
6.30: 
női lejtő, selejtező (Tv: M4 Sport)
hétfő, 3.00: női slopestyle, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
JÉGKORONG
Női csoportmérkőzések
8.30: 
Finnország–Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)
13.00: 
Kanada–Orosz csapat (Tv: Eurosport2)
MŰKORCSOLYA
hétfő, 3.45:
 csapatverseny, női szabadprogram (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
SÍFUTÁS
7.15: 
férfi szkiatlon (15 km klasszikus +15 km szabad stílus) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
SZÁNKÓ
14.00:
 férfiak, 4. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
 
ATLÉTIKA
Nemzetközi fedett pályás verseny, Metz, 60 m gát (Baji Balázs)
Nemzetközi fedett pályás verseny, Sassnitz, női súlylökés (Márton Anita)
 
 
JÉGKORONG
Erste Liga, középszakasz
• Felsőház
17.00: 
Dunaújvárosi Acélbikák–UTE 
18.00: DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest 
• Alsóház
17.00:
 SC Csíkszereda (romániai)–ASC Corona Brasov (romániai) 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Fehérvári Titánok 
NHL
21.00:
 Winnipeg Jets–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
hétfő, 2.05: Anaheim Ducks–San Jose Sharks (Tv: Spíler Tv)
 
 
KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
11. forduló, A-csoport
17.00: 
Rhein-Neckar Löwen (német)–MOL-Pick Szeged (Tv: Sport1)
B-csoport
19.00: 
Flensburg (német)–Tauron Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
Női Bajnokok Ligája
Középdöntő, 3. forduló
II. csoport
14.00: 
Thüringer HC (német)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
 
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
 JP Auto-JKSE–Szolnoki Olaj KK
 
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00:
 MAFC-BME–FINO Kaposvár SE
16.00: MÁV Előre SC–Dunaferr SE 
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika
17.00: Szolnoki Röplabda Akadémia–Pénzügyőr SE
 
 
TENISZ
13.00:
 ATP-torna, Szófia, páros döntő (Tv: Digi Sport2)
16.00: ATP-torna, Szófia, egyes döntő (Tv: Digi Sport3)
15.00: ATP, budapesti challengertorna (Tv: M4 Sport)
ATP: Montpellier, Quito

Legfrissebb hírek