A vasárnapi sportprogram és televíziós közvetítések

2018. 02. 04. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Remek program.

 

LABDARÚGÁS
 
NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
10.00:
 Vasas–THSE-Szabadkikötő, Telki
ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
15.15: 
Crystal Palace–Newcastle United (Tv: Spíler Tv)
17.30: Liverpool–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
15.00:
 Rennes–Guingamp
17.00: Caen–Nantes (Tv: Digi Sport2)
21.00: Monaco–Lyon (Tv: Digi Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
15.30:
 Augsburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
18.00: Hamburg–Hannover (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
12.30: 
Hellas Verona–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Chievo
15.00: Bologna–Fiorentina
15.00: Udinese–Milan (Tv: Digi Sport2)
15.00: Juventus–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Cagliari–SPAL
20.45: Benevento–Napoli (Tv: Digi Sport2)
SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
12.00: 
Getafe–Leganés
16.15: Espanyol–FC Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Girona–Athletic Bilbao
20.45: Atlético Madrid–Valencia (Tv: Sport2)
BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
 FC Bruges–Charleroi (Tv: Digi Sport1)
 
 
ALPESI SÍ
12.30:
 világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, női szuperóriás-műlesiklás (Tv:Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
SUPER BOWL
hétfő, 0.30: 
New England Patriots (1.)–Philadelphia Eagles (1.) (Tv: Sport1)
 
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Középszakasz, felsőház
18.30: 
UTE–MAC Budapest 
Alsóház
17.30: 
ASC Corona Brasov (romániai)–Fehérvári Titánok
 
 
HÓDESZKA
12.00:
 világkupaverseny, Feldberg (Tv: Eurosport2)
 
 
KERÉKPÁR
15.00:
 Volta a la Comunitat Valenciana, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
Középdöntő, 2. forduló
I. csoport
15.00:
 Midtjylland (dán)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
II. csoport
17.00:
 Metz (francia)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
Férfi NB I
18.00:
 Dabas KC–Ceglédi KKSE 
Női NB I
17.00:
 Kecskeméti NKSE–Kisvárda Master Good SE 
18.00: Vasas SC–Siófok KC
 
 
KOSÁRLABDA
Női NB I
19.30: 
Atomerőmű KSC Szekszárd–CMB Cargo Uni Győr
 
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00: 
Sümegi RE–HÉP-Kecskeméti RC 
16.30: Dunaferr SE–Szolnoki Röplabda Akadémia 
17.00: FINO Kaposvár SE–PTE-PEAC 
17.30: DEAC–MÁV Előre SC 
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME 
Női Extraliga
17.00: 
UTE–1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 
18.00: Jászberény VT–Fatum-Nyíregyháza 
Női NB I
17.00: 
Budaörsi DSE–Palota 
17.00: MTK Budapest–TFSE 
18.00: Haladás Szombathely–Penta Gödöllő RC
 
 
SÍUGRÁS
10.20: 
világkupaverseny, Willingen, HS 145 (Tv: Eurosport1)
 
 
SZNÚKER
20.00: 
Német Masters, Berlin, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
Davis-kupa
Világcsoport, nyolcaddöntő (Liege)
13.30: 
Belgium–MAGYARORSZÁG (két egyes mérkőzés) (Tv: M4 Sport)

  6.00: WTA-torna, Tajpej, döntő (Tv: Digi Sport1)
14.30: WTA-torna, Szentpétervár, döntő (Tv: Digi Sport3)
 
 
VÍZILABDA
Női Európa-kupa
B-csoport (Volosz), 4. játéknap
17.30: 
MAGYARORSZÁG–Izrael 

Legfrissebb hírek