A vasárnapi sportprogram és televíziós közvetítések

2018. 01. 28. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Remek kínálat.

 

LABDARÚGÁS

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
11:00: 
Diósgyőr–MSK Rimavská Sobota (Rimaszombat, szlovákiai)
15.00, Side: Haladás–Szlavija Szófia (bolgár) 
Belek: Újpest–Szeptemvri Szófia (bolgár)
FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
15.00: 
Lille–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
17.00: Bordeaux–Lyon (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Monaco (Tv: Digi Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30: 
Bayer Leverkusen–Mainz (Tv: Eurosport2)
18.00: Hannover–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
12.30: 
SPAL–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Torino–Benevento
15.00: Napoli–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Cagliari
15.00: Fiorentina–Hellas Verona (Tv: Digi Sport2)
15.00: Genoa–Udinese
18.00: Milan–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
12.00:
 Leganés–Espanyol (Tv: Sport1)
16.15: Atlético Madrid–Las Palmas
18.30: Sevilla–Getafe
20.45: Barcelona–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
ANGOL FA-KUPA
4. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
14.30:
 Chelsea–Newcastle (Tv: Sport2)
17.00: Cardiff City (II.)–Manchester City (Tv: Sport2)
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
A HARMADIK HELYÉRT
18.00:
 1. elődöntő vesztese–2. elődöntő vesztese (Tv: Sport1)
DÖNTŐ
20.30:
 1. elődöntő győztese–2. elődöntő győztese (Tv: Sport1)
Női Bajnokok Ligája
Középdöntő
1. forduló, 2. csoport
15.00:
 FTC-Rail Cargo Hungaria–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) (Tv: Sport1)
Női NB I
15.30: 
MTK Budapest–Vasas SC (Tv: M4 Sport)
 
 
ALPESI SÍ
  9.30:
 világkupaverseny, Lenzerheide, női szlalom, 1. futam (Tv: Eurosport2)
10.30: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport2)
12.00: világkupaverseny, Lenzerheide, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
 
AUTÓSPORT
18.45: 
Daytona 24 órás verseny (Tv: Eurosport1)
 
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
13.00 és 15.30:
 világkupaverseny, Seefeld, HS 109 (Tv: Eurosport1)
 
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Középszakasz, felsőház
18.30:
 UTE–Dunaújvárosi Acélbikák 
Alsóház
19.50: 
EV Vienna Capitals II (osztrák)–SC Csíkszereda (romániai) 
EBEL
17.45: 
Fehérvár AV19–EC Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: M4 Sport)
NHL
21.30: 
All Star-gála, főmérkőzés (Tv: Spíler Tv)
 
 
RÖPLABDA
Férfi Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00: 
SK Posojilnica Aich/Dob (osztrák)–Vegyész RC Kazincbarcika 
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
17.30: 
Linamar-Békéscsabai RSE–Mladost Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport2)
18.00: Vasas Óbuda–Nova KBM Branik Maribor (szlovén) 
Női NB I
17.00: 
TFSE–Palota
 
 
SÍFUTÁS
11.30:
 világkupaverseny, Seefeld, 15 km, férfi döntő (Tv: Eurosport2)
14.30: világkupaverseny, Seefeld, 10 km, női döntő (Tv: Eurosport1)
 
 
SÍUGRÁS
16.30: 
világkupaverseny, Zakopane, HS 140 (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
9.30: 
Australian Open, férfi döntő (Tv: Eurosport1)

Legfrissebb hírek