A vasárnapi sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 04. 01. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Bajnoki fordulók Európa-szerte, szegedi kézilabda BL-meccs.

FUTBALLPROGRAM
 
NB II
28. FORDULÓ
16.30: Kisvárda–Vác FC
16.30: Mosonmagyaróvár–Budaörs
16.30: Szeged 2011-Grosics Akadémia–Soroksár
16.30: Soproni VSE–Nyíregyháza Spartacus
16.30: Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr
17.00: ETO FC Győr–Budafoki MTE
17.00: ZTE FC–Szolnoki MÁV FC
17.00: BFC Siófok–Békéscsaba
17.00: Csákvár–Ceglédi VSE
19.00: MTK Budapest–Dorogi FC (Tv: M4 Sport)
 
NB III
21. FORDULÓ

KELETI CSOPORT

16.00:
Putnok FC–MTK Budapest II
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: FC Dabas–Szekszárdi UFC
16.00:
Bp. Honvéd MFA–Hódmezővásárhely
16.00:
Paksi FC II–Vecsési FC
NYUGATI CSOPORT
16.00: III. ker. TVE–Videoton FC II
16.00: Kaposvári Rákóczi–Puskás Akadémia FC II
16.00: BKV Előre–Dunaharaszti MTK
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
14.30: Arsenal–Stoke City (Tv: Spíler Tv)
17.00: Chelsea–Tottenham (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
15.00:
Guingamp–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)
17.00: Caen–Montpellier
17.00: Lille–Amiens
17.00: Nantes–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)
17.00: Strasbourg–Metz
17.00: Troyes–Nice (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Toulouse (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
18.00: Mainz 05–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
 
SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
12.00:
Espanyol–Deportivo Alavés
16.15: Leganés–Valencia (Tv: Sport2)
18.30: Eibar–Real Sociedad
18.30: Málaga–Villarreal
20.45: Atlético Madrid–Deportivo La Coruna (Tv: Sport1)
 
BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
Anderlecht–Gent (Tv: Digi Sport3)
 
SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Dundee FC–Hearts (Tv: Digi Sport2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
CSELGÁNCS
14.00:
Grand Prix, Tbiliszi, 3. nap (Tv: Sport2)
 
JÉGKORONG
NHL
hétfő, 1.35:
Pittsburgh Penguins–Washington Capitals (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
10.15:
Flandriai körverseny (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
A negyeddöntőbe jutásért, visszavágó
17.00:
Mol-Pick Szeged–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
19.00: Rhein-Neckar Löwen (német)–PGE Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
Női Magyar Kupa
Négyes döntő, Papp László Budapest Sportaréna
14.00:
a 3. helyért (Tv: M4 Sport)
16.30: döntő (Tv: M4 Sport)
Férfi Bundesliga
12.30:
Flensburg–Leipzig (Tv: Digi Sport1)
 
RÖGBI
Bajnokok Kupája
14.00:
Clermont (francia)–Racing 92 (francia) (Tv: Digi Sport3)
 
RÖPLABDA
Női Extraliga
Elődöntő, első mérkőzés
16:00:
Linamar-BRSE–Jászberény
18:00: UTE–Fatum-Nyíregyháza
Női NB I
Elődöntő, első mérkőzés
17:00:
MTK–Budaörs
18:00: Penta Gödöllői RC–Hungast Haladás
 
SÚLYEMELÉS
10.00:
Európa-bajnokság, Bukarest, férfiak 105 kg (Tv: Eurosport2)
17.30: Európa-bajnokság, Bukarest, férfiak +105 kg (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
19.00:
ATP-torna, Miami, döntő (Tv: Digi Sport1)

Két büntető segítette a Realt " NEMZETKÖZI FOCI › Spanyol foci

A Real Madrid 3-0-ra győzött a bennmaradásért harcoló Las Palmas vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának szombati játéknapján. A találkozón a lehetséges nyári távozásával címplapokra kerülő Gareth Bale szerezte meg a vezetést a madridiaknak, majd két büntető következett, az egyiket Bale, a másikat Benzema váltotta gólra.

Legfrissebb hírek