A szombati sportműsorok és televíziós közvetítések

2018. 05. 05. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Bő kínálat!

 

 

LABDARÚGÁS

NB I
29. FORDULÓ 

17.00: Budapest Honvéd–DVSC 
17.00: Vasas–Paks
17.00: Balmazújváros–Újpest
17.00: DVTK–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
17.00: Haladás–Puskás Akadémia
19.30: Videoton–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
NB III
26. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.00: Gyöngyös–Cigánd
17.00: Tiszafüred–Tiszaújváros
17.00: Debreceni EAC–Nyírbátor
17.00: Tállya–Monor
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
 Rákosmente–SZEOL
17.00: Makó–Mórahalom
17.00: Szekszárd–Hódmezővásárhely
17.00: Iváncsa–Vecsési FC
17.00: Szentlőrinc–PMFC
19.00: Dunaújváros–FC Dabas
NYUGATI CSOPORT
17.00:
 Pénzügyőr–Andráshida
17.00: Ajka–Csepel
17.00: III. ker. TVE–Kaposvár
17.00: Érd–Csorna
17.00: Pápai FC–Veszprém
NŐI NB I
5. FORDULÓ
FELSŐHÁZ
15.00:
 Ferencváros–DVTK
ALSÓHÁZ
15.00:
 Haladás Viktória–Kóka
ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
13.30: 
Stoke City–Crystal Palace (Tv: Spíler Tv)
16.00: AFC Bournemouth–Swansea City
16.00: Leicester City–West Ham United
16.00: Watford–Newcastle United
16.00: West Bromwich Albion–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
18.30: Everton–Southampton (Tv: Spíler Tv)
NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
15.30:
 Borussia Dortmund–Mainz
15.30: RB Leipzig–Wolfsburg
15.30: 1. FC Köln–Bayern München
15.30: Werder Bremen–Bayer Leverkusen
15.30: Borussia Mönchengladbach–Freiburg
15.30: Eintracht Frankfurt–Hamburger SV
15.30: Augsburg–Schalke 
15.30: Hannover–Hertha BSC
15.30: VfB Stuttgart–Hoffenheim
Az Eurospor2 még nem jelölte ki, hogy melyik meccset közvetíti
OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
18.00:
 Milan–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Bologna (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
13.00 
Girona–Eibar
16.15: Athletic Bilbao–Real Betis (Tv: Sport1)
18.30: Celta Vigo–Deportivo La Coruna
20.45: Villarreal–Valencia (Tv: Sport1)
MLS
20.00: 
New York Red Bulls–New York City FC (Tv: Eurosport2)
22.05: Seattle Sounders–Columbus Crew (Tv: Eurosport2)
SKÓT PREMIERSHIP
13.25: 
Dundee FC–Hamilton (Tv: Digi Sport1)
U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
13.30: 
Dánia–Bosznia-Hercegovina
18.45: Írország–Belgium
D-CSOPORT
16.00:
 Németország–Hollandia
18.45: Szerbia–Spanyolország
 
 
AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
12.00:
 Fehérvár Enthroners–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport2)
 
 
ASZTALITENISZ
CSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, HALMSTAD
12.30: 
női döntő
 
 
AUTÓSPORT
13.30: 
DTM, Hockenheim, 1. futam (Tv: M4 Sport)
18.15: World Endurance-bajnokság, Spa (Tv: Europsort1)
 
 
BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KASZPIJSZK
10.00:
 szabadfogás 61 (Molnár József), 74 (Gulyás Zsombor), 86 (Veréb István), 92, 125 kg, selejtezők 
10.00: szabadfogás 57, 65, 70, 79, 97 kg, vigaszág 
16.15: elődöntők 
17.00: döntők
 
 
JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 2. JÁTÉKNAP
A-CSOPORT, KOPPENHÁGA
12.15:
 Svájc–Ausztria
16.15: Franciaország–Fehéroroszország
20.15: Csehország–Szlovákia
B-CSOPORT, HERNING
12.15: 
Norvégia–Lettország
16.15: Finnország–Dél-Korea
20.15: Dánia–Egyesült Államok
NHL
21.00: 
rájátszás (Tv: Spíler Tv)
 
 
KERÉKPÁR
12.45: 
Giro d'Italia, 2. szakasz (Tv: Europsort1)
17.15: Tour of Yorkshire, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: 
Balatonfüredi KSE–Ceglédi KKSE 
18.00: Váci KSE–Orosházi FKSE 
18.00: Sport36-Komló–CYEB Budakalász 
18.00: B.Braun Gyöngyös–Ferencvárosi TC 
NŐI NB I
18.00:
 Dunaújvárosi Kohász KA–Kecskeméti NKSE 
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Kisvárda Master Good SE 
18.00: MTK Budapest–Békéscsabai ENKSE 
18.00: Siófok KC–Budaörs KSN 
18.00: Győri Audi ETO KC–Alba Fehérvár KC 
NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
15.10:
 Magdeburg–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Digi Sport3)
18.00: Hannover–Wetzlar (Tv: Digi Sport3)
 
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ, 8. FORDULÓ
19.00
: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár 
ALSÓHÁZ, 6. FORDULÓ
18.00: 
DEAC–JP Auto-JKSE 
18.00: Sopron KC–MAFC 
NŐI NB I
ALSÓHÁZ
18.00:
 Vasas Akadémia–BEAC Újbuda
 
 
LÓSPORT
14.00: 
Tavaszi lóverseny és food truck show (Tv: Sport2)
 
 
MOTORSPORT
MOTOGP, JEREZ
  9.00: 
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.35: Moto3, időmérő
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés
14.10: MotoGP, 1. időmérő
14.35: MotoGP, 2. időmérő
15.05: Moto2, időmérő
 
 
ÖKÖLVÍVÁS
21.00 (gála kezdése): 
Tony Bellew–David Haye – főmérkőzés (Tv: Sport2)
 
 
RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
19.00: 
Jászberény VT–Újpesti TE 
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ
15.00: 
1. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
18.00: 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
 
 
SZNÚKER
11.00 és 17.45: 
világbajnokság, Sheffield, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.30: világbajnokság, Sheffield, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
11.00: 
WTA-torna, Prága, döntő (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Rabat, döntő (Tv: Digi Sport)
 
 
VÍZILABDA
NŐI OB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.00: 
DUE-Maarsk Graphics–UVSE (Tv: M4 Sport) 
A 3. HELYÉRT, VISSZAVÁGÓ
17.30:
 FTC–BVSC-Zugló Diapolo

Legfrissebb hírek