A szombati sportműsorok és televíziós közvetítések

2018. 04. 28. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Lesz mit nézni!

 
LABDARÚGÁS
 
NB I
28. FORDULÓ 
17.00: 
Paks–Videoton (Tv: M4 Sport)
17.00: DVSC–Vasas
17.00: Mezőkövesd–Budapest Honvéd
17.00: Újpest–DVTK
17.00: Puskás Akadémia–Balmazújváros
19.30: Ferencváros–Haladás (Tv: M4 Sport)
NB III
25. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
16.30:
 Balassagyarmat–Tiszafüred
16.30: Cigánd–ESMTK
16.30: Putnok–Debreceni EAC
16.30: Nyírbátor–Tállya 
KÖZÉP-CSOPORT
16.30:
 Mórahalom–Dunaújváros
16.30: Vecsési FC–Szekszárd 
16.30: PMFC–Makó
NYUGATI CSOPORT
16.30:
 Veszprém–III. ker. TVE
16.30: Csepel–Pénzügyőr
16.30: Csorna–Pápai FC 
17.00: Kaposvár–Ajka
NŐI NB I
4. FORDULÓ
FELSŐHÁZ
16.00: 
MTK–Ferencváros
ALSÓHÁZ
15.00: 
Kóka–Astra HFC 
ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
13.30: 
Liverpool–Stoke City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–Brighton & Hove Albion 
16.00: Crystal Palace–Leicester City
16.00: Huddersfield Town–Everton
16.00: 
Newcastle United–West Bromwich Albion (Tv: Spíler Tv)
16.00: 
Southampton–AFC Bournemouth
18.30: 
Swansea City–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
17.00: 
Lyon–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Bordeaux–Dijon
20.00: Lille–Metz
20.00: Monaco–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00: Strasbourg–Nice
20.00: Troyes–Caen
NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
15.30:
 Bayern München–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
15.30: Hertha BSC–Augsburg
15.30: Freiburg–1. FC Köln
15.30: Schalke–Borussia Mönchengladbach
15.30: Wolfsburg–Hamburger SV
18.30: Bayer Leverkusen–VfB Stuttgart (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
18.00:
 Roma–Chievo (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Juventus (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
13.00: 
Espanyol–Las Palmas
16.15: Real Sociedad–Athletic Bilbao
18.30: Real Madrid–Leganés (Tv: Sport2)
20.45: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Sport2)
SKÓT PREMIERSHIP
13.30: 
Hamilton–Ross County (Tv: Digi Sport3)
MLS
21.00: 
Toronto FC–Chicago Fire (Tv: Eurosport2)
 
 
AMERIKAI FUTBALL
HFL
13.45: 
Nyíregyháza Tigers–Budapest Eagles (Tv: Digi Sport2)
AUTÓSPORT
10.00: 
Formula–2, Azeri Nagydíj, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: Formula E, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
12.30: Túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, időmérő
15.25: Túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 1. futam 
16.00: Formula E, Párizs, 8. forduló (Tv: Eurosport1)


CSELGÁNCS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, TEL-AVIV 
11.00:
 előcsatározások, férfiak: 90 kg (Tóth Krisztián, Vér Gábor), 100 kg (Cirjenics Miklós, Ohát Zalán), +100 kg, nők: 78 kg (Salánki Evelin), +78 kg (Szigetvári Mercédesz) 
16.00: éremmérkőzések 

 
FORMULA–1
AZERI NAGYDÍJ, BAKI
12.00:
 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
DIVÍZIÓ 1/A-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA
5. (UTOLSÓ) FORDULÓ 
12.30: 
Kazahsztán–Lengyelország 
16.00: Szlovénia–Olaszország 
19.30: MAGYARORSZÁG–Nagy-Britannia (Tv: Sport1)
NHL
21.00:
 rájátszás (Tv: Spíler Tv)

 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I     
17.00: 
Ferencvárosi TC–Balatonfüredi KSE 
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Eger SBS Eszterházy 
18.00: Csurgói KK–Váci KSE 
18.00: Orosházi FKSE–B.Braun Gyöngyös 
18.00: Dabas KC–MOL-Pick Szeged 
NŐI NB I
18.00: 
GVM Europe-Vác–Győri Audi ETO KC 
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
17.30: 
Paris Saint-Germain (francia)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)

 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ, 6. FORDULÓ
18.00: 
Egis Körmend–Alba Fehérvár
18.00: 
KTE-Duna Aszfalt–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 
KÖZÉPHÁZ, 6. FORDULÓ
19.00: 
Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK
ALSÓHÁZ, 5. FORDULÓ
18.00: 
DEAC–MAFC 
NŐI NB I
RÁJÁTSZÁS, ALSÓHÁZ
16.00:
 BEAC Újbuda–MTK Budapest
 
KÜZDŐSPORT
10.00:
 IKF Kempo világbajnokság és világkupa, MOM Sport Uszoda és Sportközpontban
SZNÚKER
11.00, 17.15 és 20.00: 
világbajnokság, Sheffield, 8. nap (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
13.00: 
WTA-torna, Isztambul, 6. nap, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
13.30 és 16.00: ATP-torna, Barcelona, 6. nap, elődöntő (Tv: Sport2)
16.00 és 18.30: WTA-torna, Isztambul, 6. nap, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
ATP-torna, Budapest (Kopaszi-gát), 6. nap

 
VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 13. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30
: Waspo Hannover (német)–A-Híd OSC-Újbuda 
B-CSOPORT
19.30: 
Steaua Bucuresti (román)–Szolnoki Dózsa 
20.30: Pro Recco (olasz)–ZF-Eger 

Legfrissebb hírek