A szombati sportműsorok és televíziós közvetítések

2018. 04. 14. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Remek kínálat.

 

LABDARÚGÁS

NB I
26. FORDULÓ 

17.00: Paksi FC–Haladás
17.00: Mezőkövesd–Videoton FC
17.00: Újpest FC–Vasas FC
17.00: Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
17.00: Balmazújváros–Diósgyőri VTK
19.30: Debreceni VSC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
NB III
23. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00:
 Füzesgyarmat–Tiszafüredi VSE
16.00: Balassagyarmat–ESMTK
16.00: Tiszaújváros–Debreceni EAC
16.00: Cigánd–Tállya
16.00: Nyírbátori FC–Jászberényi FC
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: 
Makó FC–Rákosmente KSK
16.00: Pécsi MFC–Dunaújváros
16.00: Mórahalom VSE–Tiszakécske
16.00: FC Dabas–Kozármisleny
16.00: Vecsési FC–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
16.00: 
Veszprém–FC Ajka
16.00: III. kerületi TVE–Pénzügyőr SE
16.00: THSE-Szabadkikötő–Érdi VSE
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr II
NŐI NB I
RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
Felsőház
11.00: 
ETO FC Győr–MTK
ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
13.30
: Southampton–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–Leicester City
16.00: Crytal Palace–Brighton & Hove Albion
16.00: Huddersfield Town–Watford
16.00: Swansea City–Everton (Tv: Spíler Tv)
18.30: Liverpool–AFC Bournemouth (Tv: Spíler Tv)
20.45: Tottenham Hotspur–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
17.00:
 Lyon–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00: Caen–Toulouse
20.00: Lille–Guingamp
20.00: Nantes–Dijon
20.00: Rennes–Metz
20.00: Strasbourg–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30: 
Hoffenheim–Hamburger SV
15.30: Hertha BSC–1. FC Köln
15.30: Bayer Leverkusen–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
15.30: VfB Stuttgart–Hannover 96
18.30: Bayern München–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
15.00: 
Cagliari–Udinese (Tv: Digi Sport1)
18.00: Genoa–Crotone
18.00: Chievo–Torino (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
13.00: 
Sevilla–Villarreal (Tv: Sport2)
16.15: FC Barcelona–Valencia (Tv: Sport2)
18.30: Las Palmas–Real Sociedad
18.30: Leganés–Celta Vigo (Tv: Sport2)
20.45: Athletic Bilbao–Deportivo La Coruna (Tv: Sport2)
MLS
21.45: 
Chicago Fire–Los Angeles Galaxy (Tv: Eurosport1)
 
 
AUTÓSPORT
12.00: 
Formula E, Róma, selejtező (Tv: Eurosport1)
15.05: Euroformula Open, Estoril, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
16.00: Formula E, Róma, 7. forduló (Tv: Eurosport1)
 
 
FORMULA–1
Kínai Nagydíj, Sanghaj 
5.00:
 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
8.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
 
 
JÉGKORONG
NHL
vasárnap, 2.05: 
rájátszás (Tv: Spíler Tv)
 
 
KERÉKPÁR
21.30: 
Hatnapos verseny, Mallorca, 1. nap (Tv: Eurosport2)
 
 
KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
Negyeddöntő, visszavágó
15.00:
 Rosztov-Don (orosz)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
Az első mérkőzés végeredménye: 31–29 a Rosztov javára
17.00: Vardar Szkopje (macedón)–Midtjylland (dán) (Tv: Sport1)
Az első mérkőzés végeredménye: 24–23 a Vardar javára 
19.00: Győri Audi ETO KC–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Sport1)
Az első mérkőzés végeredménye: 26–20 a Győr javára

Férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Debrecen, Főnix Csarnok
Elődöntők
13.00:
 Mol-Pick Szeged–Csurgói KK (Tv: M4 Sport)
15.15: Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport)
Női NB I
17.00: 
Békéscsabai ENKSE–Alba Fehérvár KC 
18.00: MTK Budapest–Kecskeméti NKSE 
18.00: Érd HC–Dunaújvárosi Kohász KA
 
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
Középszakasz
Felsőház, 3. forduló
18.00:
 Szolnoki Olaj KK–KTE-Duna Aszfalt 
18.00: Alba Fehérvár–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 
Középház, 3. forduló
18.00:
 Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák 
Alsóház, 2. forduló
18.00: 
Sopron KC–JP Auto-JKSE 
18.00: MAFC–DEAC 
Női NB I
Rájátszás, alsóház
15.00: 
BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
 
 
MOTORSPORT
10.30:
 Superbike-vb, Aragon, superpole (Tv: Eurosport1)
13.00: Superbike-vb, Aragon, 1. futam (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
12.00: 
WTA-torna, Lugano, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
14.00: WTA-torna, Lugano, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
17.00: WTA-torna, Bogotá, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
19.00: WTA-torna, Bogotá, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
21.00: ATP-torna, Houston, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
23.00: ATP-torna, Houston, 2. elődöntő (Tv: Sport1)
 
 
UFC
vasárnap, 1.00:
 Justin Gaethje–Dustin Poirier (Tv: Sport1)
 
 
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 7. forduló
Felsőház
16.00:
 Szolnoki Dózsa–PannErgy-Miskolci VC 
18.00: ZF-Eger–MKB-Euroleasing-BVSC 
19.00: RacioNet-Honvéd–FTC-PQS Waterpolo 
Alsóház
16.00:
 Kaposvári VK–EBP Tatabánya 
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–AVUS Szombathely 
19.00: ContiTech Szeged-Diapolo–VasasPlaket 
19.00: UVSE–Metalcom-Szentes 
Női Ob I 
Elődöntő, 2. mérkőzés
18.30:
 FTC–UVSE 

Legfrissebb hírek