A szombati sportműsorok és televíziós közvetítések

2018. 04. 07. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Lesz mit nézni!

 

LABDARÚGÁS

NB I
25. FORDULÓ
14.30: 
Ferencváros–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
17.00: Budapest Honvéd–Balmazújváros
17.00: Vasas FC–Puskás Akadémia FC
17.00: Paksi FC–Debreceni VSC
17.00: Diósgyőri VTK–Haladás
19.30: Videoton FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
NB III
22. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00:
 Debreceni EAC–Balassagyarmat
16.00: Gyöngyös–Tiszafüred
16.00: Monor–Füzesgyarmat
16.00: Tállya–Tiszaújváros
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: 
Szekszárd–SZEOL
16.00: Iváncsa–FC Dabas
16.00: Kozármisleny–Mórahalom
16.00: Tiszakécske–Makó
16.00: Rákosmente–Dunaújváros
16.00: Vecsési FC–PMFC
NYUGATI CSOPORT
16.00: 
Érd–Andráshida
16.00: Csorna–BKV Előre
16.00: Pápai FC–THSE-Szabadkikötő
16.00: Gyirmót FC Győr II–III. ker. TVE
ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
13.30: 
Everton–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
16.00: AFC Bournemouth–Crystal Palace
16.00: Brighton & Hove Albion–Huddersfield Town
16.00: Leicester City–Newcastle United
16.00: Stoke City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
16.00: Watford–Burnley
16.00: West Bromwich Albion–Swansea City
18.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
17.00: 
Monaco–Nantes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Amiens–Caen
20.00: Angers–Strasbourg
20.00: Bordeaux–Lille
20.00: Guingamp–Troyes
20.00: Toulouse–Dijon
NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30: 
1. FC Köln–Mainz 05
15.30: Freiburg–Wolfsburg
15.30: Borussia Mönchengladbach–Hertha BSC
15.30: Augsburg–Bayern München (Tv: Eurosport2)
18.30: Hamburg–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
15.00:
 Benevento–Juventus (Tv: Digi Sport1)
18.00: SPAL–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Roma–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Sampdoria–Genoa (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
13.00: 
Deportivo Alavés–Getafe (Tv: Sport2)
16.15: Celta Vigo–Sevilla (Tv: Sport2)
18.30: Real Betis–Eibar (Tv: Sport2)
20.45: Barcelona–Leganés (Tv: Sport1)
MLS
23.00:
 Atlanta United–Los Angeles FC (Tv: Eurosport2)
 
 
AMERIKAI FUTBALL
HFL
15.00: Nyíregyháza Tigers–Fehérvár Enthroners
 
 
AUTÓSPORT
   8.40:
 V8 Supercars-bajnokság, Tasmánia, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
12.10: Formula–2, Szahír, 1. futam (Tv: M4 Sport)
18.45: 
Túraautó-világkupa (WTCR), Marrákes, 1. futam (Tv: M4 Sport)
 
 
CURLING
Férfi világbajnokság, Las Vegas
22.30: 
elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
 
FORMULA–1
Bahreini Nagydíj, Szahír
14.00: 
3. szabadedzés 
17.00: időmérő (Tv: M4 Sport)
 
 
JÉGKORONG
NHL
vasárnap, 3.05: 
Colorado Avalanche–St. Louis Blues (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 6. nap (Tv: Europort1)
 
 
KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
Negyeddöntő, első mérkőzés
17.00: 
FTC-Rail Cargo Hungaria–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1)
19.00: Buducsnoszt (montenegrói)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
Női NB I
17.00:
 Kecskeméti NKSE–Vasas SC 
17.00: Alba Fehérvár KC–Budaörs 
18.00: GVM Europe-Vác–Békéscsabai ENKSE 
20.15: Siófok KC–Dunaújvárosi Kohász KA
 
 
KOSÁRLABDA
NBA
21.30:
 Los Angeles Clippers–Denver Nuggets (Tv: Sport2)
 
 
MŰKORCSOLYA
Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Stockholm
14.00 és 16.15:
 kűr
 
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
Elődöntő, 2. mérkőzés
18.00:
 Fino Kaposvár SE–HÉP-Kecskeméti RC 
17.00:
 Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika 
Női NB I
Elődöntő, 3. mérkőzés
17.00:
 MTK Budapest–Budaörsi DSE 
18.00: Penta Gödöllői RC–Hungast-Haladás
 
 
SZNÚKER
  7.00:
 China Open, Peking, elődöntő (Tv: Eurosport1)
13.30: China Open, Peking, elődöntő (Tv: Eurosport2)
 
 
TENISZ
14.00: 
Davis-kupa, negyeddöntő, Spanyolország–Németország (Tv: Digi Sport2)
19.00: WTA-torna, Charleston, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
21.00: WTA-torna, Charleston, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
21.00: WTA-torna, Monterrey, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
23.00: WTA-torna, Monterrey, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
 
 
UFC
vasárnap, 4.00:
 Tony Ferguson–Habib Nurmagomedov (Tv: Sport1)
 
 
ÚSZÁS
Golden Tour, 3. állomás, Marseille
 
 
VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
Nyolcas döntő, Rijeka
Csoportkör, 3. forduló
A–csoport
16.00:
 Olaszország–Görögország 
20.30: MAGYARORSZÁG–Spanyolország 
B-csoport
17.30: 
Franciaország–Montenegró 
19.00: Szerbia–Horvátország

Legfrissebb hírek