A szombati sportműsorok és televíziós közvetítések

2018. 02. 03. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Futball bajnoki fordulók, folytatódik a Davis Kupa.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00:
Balmazújváros–CFR Cluj II (Kolozsvár, romániai)
11.00: MTK (NB II)–Honvéd
11.00: DVSC–Kisvárda, Pallag
13.00: DVSC–Kisvárda, Pallag
13.00: Balmazújváros–1. FC Tatran Presov (Eperjes, szlovákiai)
13.00: Haladás–Zira (azeri), Belek
15.00: Diósgyőr–FC Pristhina (koszovói), Belek
15.30: Újpest–Viktoria Köln (német, IV.), Belek
16.00: Ferencváros–Slaven Belupo (horvát), Népliget
Mezőkövesd–FK Csajka Peszcsanokopszkoje (orosz), Belek
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
13.30:
Burnley–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
16.00: AFC Bournemouth–Stoke City
16.00: Brighton & Hove Albion–West Ham United
16.00: Leicester City–Swansea City
16.00: Manchester United–Huddersfield Town (Tv: Spíler Tv)
16.00: West Bromwich Albinon–Southampton
18.30: Arsenal–Everton (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
17.00:
Lille–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)
20.00: Amiens–Saint-Étienne
20.00: Montpellier–Angers
20.00: Nice–Toulouse (Tv: Digi Sport2)
20.00: Strasbourg–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
20.00: Troyes–Dijon
 
NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
15.30:
Hertha BSC–Hoffenheim
15.30: Freiburg–Bayer Leverkusen
15.30: Schalke 04–Werder Bremen
15.30: Mainz–Bayer München (Tv: Eurosport2)
15.30: Wolfsburg–VfB Stuttgart
18.30: Borussia Mönchengladbach–RB Leipzig (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
18.00:
Sampdoria–Torino (Tv: Digi Sport2)
20.45: Internazionale–Crotone (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
13.00:
Eibar–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Real Betis–Villarreal (Tv: Sport1)
18.30: Deportivo Alavés–Celta Vigo (Tv: Sport1)
20.45: Levante–Real Madrid (Tv: Sport1)
 
BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
Lokeren–Standard Liege (Tv: Digi Sport3)
 
SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Kilmarnock–Celtic (Tv: Digi Sport2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.30: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
ASZTALITENISZ
10.00:
Európa Top 16-bajnokság, Montreux (Póta Georgina)
 
AUTÓSPORT
20.00:
Formula E, Santiago, 4. forduló (Tv: Eurosport1)
 
EXTRÉM GYORSKORCSOLYA
12.00:
Crashed Ice, Finnország (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
NHL
vasárnap, 1.00:
New Jersey Devils–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.00: Vancouver Canucks–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
14.30:
Volta a la Comunitat Valenciana, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
20.30: Hatnapos verseny, Koppenhága, 3. nap (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport)
18.00: Csurgói KK–Sport36-Komló
18.00: B.Braun Gyöngyös–Telekom Veszprém
18.00: Váci KSE–Eger SBS Eszterházy
18.00: CYEB Budakalász–Ferencvárosi TC

Női NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–Dunaújvárosi Kohász KA

Női Bajnokok Ligája
Középdöntő, 2. forduló
I. csoport
14.00:
Rosztov-Don (orosz)–Krim Mercator (szlovén) (Tv: Sport2)
II. csoport
19.00:
Buducsnoszt (montenegrói)–Thüringer HC (német) (Tv: Sport2)
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Egis Körmend–DEAC
18.00: JP Auto-JKSE–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Atomerőmű SE
18.00: MAFC–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Sopron KC–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Szolnoki Olaj KK–Alba Fehérvár

Női NB I
17.30:
Aluinvent DVTK Miskolc–PINKK-Pécsi 424
18.00: MTK Budapest–Vasas Akadémia
18.00: PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket

NBA
21.30:
Los Angeles Clippers–Chicago Bulls (Tv: Sport2)
 
ÖKÖLVÍVÁS
23.00:
Lawrence Okolie–Isaac Chamberlain (Tv: Sport1)
 
SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Willingen, HS 145 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
21.30:
Német Masters, Berlin, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
Davis-kupa
Világcsoport, nyolcaddöntő (Liege)
14.30:
Belgium–MAGYARORSZÁG (páros mérkőzés) (Tv: M4 Sport)
 • Páros: Julien Cagnina, Joris De Loore–Fucsovics Márton, Balázs Attila
  8.00:
WTA-torna, Tajpej (Tv: Digi Sport1)
 • kb. 9.30: egyes, elődöntő: Babos Tímea (4.)–Vang Ja-fan (kínai)
 • kb. 11.30: páros, elődöntő: Babos Tímea, Csan Hao-csing (magyar, tajvani, 1.)–Nao Hibino, Okszana Kalasnyikova (japán, grúz)
11.00: WTA-torna, Szentpétervár (Tv: Digi Sport1)

UFC
04.00:
Lyoto Machida–Eryk Anders (Tv: Sport1)
 
ÚSZÁS
18.30:
Golden Tour, 1. állomás, Nizza
 
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Alapszakasz, 12. forduló
A-csoport
17.00:
MKB-Euroleasing-BVSC–Szolnoki Dózsa
18.00: VasasPlaket–FTC-PQS Waterpolo
18.00: AVUS Szombathely–Debreceni VSE
19.00:
UVSE–Kaposvári VK
B-csoport
16.00:
EBP Tatabánya–RacioNet-Honvéd
18.00: ContiTech Szeged-Diapolo–A-Híd OSC-Újbuda
18.00: Metalcom-Szentes–PVSK Mecsek-Füszért
20.00: PannErgy-Miskolci VC–ZF-Eger (Tv: M4 Sport)
 

Miatta választotta Aubameyang az Arsenalt " NEMZETKÖZI FOCI › Angol foci

A gaboni csatár bemutatkozására kicsit várni kell.

Legfrissebb hírek