A szombati sportműsorok és televíziós közvetítések

2018. 01. 27. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Izgalomból nem lesz hiány.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
10.00:
Vasas–Honvéd
11.30: Balmazújváros–Kisvárda
12.00, Pallag: DVSC–Szeged
12.00: Mezőkövesd–MTK Budapest
 
FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: Angers–Amiens
20.00: Guingamp–Nantes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00: Saint-Étienne–Caen
20.00: Toulouse–Troyes
 
NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)
15.30: Borussia Dortmund–Freiburg
15.30: RB Leipzig–Hamburg
15.30: Köln–Augsburg
15.30: Stuttgart–Schalke 04
18.30: Werder Bremen–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
18.00:
Sassuolo–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Chievo–Juventus (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
13.00:
Deportivo La Coruna–Levante (Tv: Sport1)
16.15: Valencia–Real Madrid (Tv: Sport1)
18.30: Málaga–Girona (Tv: Sport1)
20.45: Villarreal–Real Sociedad (Tv: Sport1)
 
ANGOL FA-KUPA
4. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
13.30:
Peterborough (III.)–Leciester City (Tv: Sport2)
16.00: Huddersfield Town–Brimingham City (II.)
16.00: Hull City (II.)–Nottingham Forest (II.)
16.00: Middlesbrough (II.)–Brighton & Hove Albion
16.00: Millwall (II.)–Rochdale (III.)
16.00: Milton Keynes Dons (III.)–Coventry City (IV.)
16.00: Notts County (IV.)–Swansea City
16.00: Sheffield United (II.)–Preston North End (II.)
16.00: Southampton–Watford
16.00: Wigan Athletic (III.)–West Ham United (Tv: Sport2)
18.30: Newport (IV.)–Tottenham Hotspur (Tv: Sport2)
20.45: Liverpool–West Bromwich Albion (Tv: Sport2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Lenzerheide, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.30: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Lenzerheide, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
AUTÓSPORT
20.20:
Daytona 24 órás verseny (Tv: Eurosport1)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
15.30:
világkupaverseny, Seefeld, Gundersen (Tv: Eurosport1)
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Középszakasz, alsóház
17.30:
Fehérvári Titánok–ASC Corona Brasov (romániai)

NHL
vasárnap, 1.00:
All Star-gála, ügyességi verseny (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
21.30:
6-napos verseny, Berlin, 3. nap (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
Érd–Alba Fehérvár KC
18.00: Siófok KC–Békéscsabai ENKSE
20.15: Dunaújvárosi Kohász KA–GVM Europe-Vác (Tv: M4 Sport)
Férfi világbajnokság
16.00:
a 2019-es német-dán közös rendezésű férfi vb selejtezőjének sorsolása, Zágráb
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Egis Körmend–Kaposvári KK (Tv: M4 Sport)
18.00: MAFC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–Atomerőmű SE
18.00: Szolnoki Olaj KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
19.00: Sopron KC–KTE-Duna Aszfalt

Női NB I
15.00:
BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
16.15: Sopron Basket–CMB Cargo Uni Győr
17.30: Aluinvent DVTK Miskolc–MTK Budapest
18.00: PINKK-Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd

NBA
23.00:
Detroit Pistons–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)
 
ÖTTUSA
Peridot nemzetközi fedett pályás verseny, Budapest
Női döntő

11.00: úszás (KSI-uszoda); 12.30: vívás (BOK Csarnok); 16.45: lovaglás (Nemzeti Lovarda); 20.00: lézer-futás (BOK Csarnok)
 
RÖPLABDA
Férfi Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Calcit Volley Kamnik (szlovén)–Vegyész RC Kazincbarcika
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
18.00: Fatum-Nyíregyháza–Strabag VC Bratislava (szlovák), Bécs
Női NB I
17.00:
Budaörsi DSE–Penta Gödöllői RC
17.00: MTK Budapest–Haladás Szombathely
 
SÍFUTÁS
14.00:
világkupaverseny, Seefeld, férfi és női sprint (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
16.30:
világkupaverseny, Zakopane, csapat, HS 140 (Tv: Eurosport1)
 
TEKE
Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzések
Férfiak

13.00: Zalaegerszegi TK–KC Schwabsberg (német)
13.00: Alabárdos-Szegedi TK–Victoria 1947 Bamberg (német)
Nők
13.00:
Rákoshegyi VSE–KK Celje (szlovén)
 
TENISZ
  9.30:
Australian Open, női döntő: Halep (román, 1.)–Wozniacki (dán, 2.) (Tv: Eurosport1)
12.00: Australian Open, férfi páros, döntő (Tv: Eurosport1)
 
UFC
vasárnap, 2.00:
Jacare Souza–Derek Brunson (Tv: Sport2)
 
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Alapszakasz, 11. forduló
A-csoport
16.00:
FTC-PQS Waterpolo–Debreceni VSE
17.00:
MKB-Euroleasing-BVSC–UVSE
18.00: VasasPlaket–AVUS Szombathely
B-csoport
16.00:
ZF-Eger–RacioNet-Honvéd (Tv: M4 Sport)
18.00: ContiTech Szeged-Diapolo–Metalcom-Szentes
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–PVSK-Mecsek Füszért
19.00: PannErgy-Miskolci VC–EBP Tatabánya
 

Neves kérő jelentkezett be Bogdán Ádámért " NEMZETKÖZI FOCI › Futball hírek

A Liverpool Echo beszámolója szerint távozik a Leeds United kapusa Andy Lonergan, és a pótlására az elsőszámú kiszemelt Bogdán Ádám a Liverpool mellőzött kapusa, írja a Rangadó. A Leeds jelenleg a másodosztályban szerepel, korábban a BEK fináléjában is szerepelt.

Legfrissebb hírek