A szombati sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 03. 31. 08:09  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Újpest-Fradi, Juve-Milan, Sevilla-Barcelona, Fradi-Győr, Veszprém-Skjern.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I
24. FORDULÓ 
17.00: Mezőkövesd–Paksi FC
17.00: Puskás Akadémia FC–Videoton FC
17.00: Balmazújváros–Vasas FC
17.00: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd
17.00: Újpest FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
19.30: Haladás–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
 
NB III
21. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: Füzesgyarmat–Gyöngyösi AK
16.00: Tiszafüredi VSE–ESMTK
16.00: Balassagyarmati VSE–Tállya
16.00: Cigánd SE–Jászberényi FC
16.00: Nyírbátori FC–Monor 
16.00: Tiszaújváros–DVTK II
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Dunaújváros–Tiszakécske
16.00: Makó FC–Kozármisleny FC
16.00: Mórahalom VSE–Iváncsa
16.00: Pécsi MFC–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
16.00: Veszprém–Pénzügyőr SE
16.00: Csepel FC–Érdi VSE
16.00: Andráshida–Pápai Perutz FC
16.00: THSE-Szabadkikötő–Csornai SE 
16.00: FC Ajka–Gyirmót FC Győr II
 
NŐI NB I
Rájátszás, 1. forduló
Felsőház
12.00: MTK–DVTK
Alsóház
13.00: Haladás Viktória–Astra HFC
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
13.30: Crystal Palace–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
16.00: West Ham United–Southampton
16.00: Brighton & Hove Albion–Leicester City
16.00: Manchester United–Swansea City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Newcastle United–Huddersfield Town
16.00: Watford–AFC Bournemouth
16.00: West Bromwich Albion–Burnley
18.30: Everton–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
17.00: Dijon–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30: Hoffenheim–1. FC Köln
15.30: Schalke 04–Freiburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Bayer Leverkusen–Augsburg
15.30: Hannover 96–RB Leipzig
15.30: VfB Stuttgart–Hamburger SV
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
20.30: Hertha BSC–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
12.30: Bologna–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Benevento (Tv: Digi Sport2)
15.00: Fiorentina–Crotone (Tv: Digi Sport3)
15.00: Internazionale–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–SPAL
15.00: Cagliari–Torino
15.00: Atalanta–Udinese
18.00: Sassuolo–Napoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Chievo–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
13.00: Girona–Levante (Tv: Sport1)
16.15: Athletic Bilbao–Celta Vigo (Tv: Sport2)
18.30: Las Palmas–Real Madrid (Tv: Sport2)
20.45: Sevilla–FC Barcelona (Tv: Sport1)
 
FRANCIA LIGAKUPA
DÖNTŐ
21.00: Paris Saint-Germain–Monaco (Tv: Digi Sport3)
 
MLS
vasárnap, 0.00: Chicago Fire–Portland Timbers (Tv: Eurosport2)
 
 
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
CURLING
Férfi világbajnokság, Las Vegas
22.30: Oroszország–Kanada (Tv: Eurosport1)
 
CSELGÁNCS
14.00: Grand Prix, Tbiliszi, 2. nap (Tv: Sport2)
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Döntő 5. mérkőzés 
19.00: MAC Budapest–DVTK Jegesmedvék 
NHL
22.05: Vancouver Canucks–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.05: Calgary Flames–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)
 
K–1
vasárnap, 3.00: Glory-sorozat, Los Angeles (Tv: Digi Sport1)
 
KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
A negyeddöntőbe jutásért, visszavágó
17.30: Telekom Veszprém–Skjern HB (dán) (Tv: Sport1)
Női Magyar Kupa
Négyes döntő, Papp László Budapest Sportaréna
Elődöntő 
13.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO (Tv: M4 Sport) 
15.15: Siófok KC–Érd HC (Tv: M4 Sport)
Női NB I
17.00: Alba Fehérvár KC–DVSC-TVP
Férfi EHF-kupa
15.00: Bjerringbro-Silkeborg (dán)–Magdeburg (német) (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
Női NB I
18.00: Aluinvent DVTK Miskolc–BEAC Újbuda 
18.00: CMB Cargo Uni Győr–ZTE Női Kosárlabda Klub 
18.00: PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd 
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket 
18.00: VBW CEKK Cegléd–MTK Budapest
 
ÖKÖLVÍVÁS
22.00: Anthony Joshua–Joseph Parker (Tv: Sport2)
 
ÖTTUSA
Világkupaverseny, vegyes váltó, Los Angeles
 
SÚLYEMELÉS
12.00: Európa-bajnokság, Bukarest, nők 75 kg, Szuromi Bianka (Tv: Eurosport1)
15.00: Európa-bajnokság, Bukarest, nők 90 kg, Bazsó Bianka (Tv: Eurosport1)
18.00: Európa-bajnokság, Bukarest, férfiak 94 kg (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
19.00: WTA-torna, Miami, döntő (Tv: Digi Sport2)
20.30: WTA-torna, Miami, döntő (Tv: Digi Sport3)
 
ÚSZÁS
Országos bajnokság, Debrecen
  9.30: előfutamok
18.00: döntők
 
VÍZILABDA
Férfi Eurokupa
Döntő, első mérkőzés
20.30: FTC-PQS Waterpolo–Banco BPM SM Busto (olasz) (Tv: Digi Sport2)
Bajnokok Ligája
Csoportkör, 11. forduló
A-csoport
20.30: Brescia (olasz)–A-Híd OSC-Újbuda 
B-csoport
12.00: Sabadell (spanyol)–ZF-Eger 
20.30: Pro Recco (olasz)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2) 
E.ON férfi ob I
Középszakasz
Alsóház
16.00: EBP Tatabánya–Kaposvári VK
 

 

Legfrissebb hírek