A szerdai sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 02. 07. 08:38  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Kezdetét veszi a téli olimpia.

 FUTBALLPROGRAM

 
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
11.30: Ferencváros–Cádiz CF (spanyol), Spanyolország
12.00: Balmazújváros–Vác FC 
13.00: Debreceni VSC–1. FC Katowice (lengyel), Side
14.00: Honvéd–KF Trepca '89 (koszovói), Side
15.00: Vasas–Iváncsa, Telki
15.00: Debreceni VSC–FK Toszno (orosz), Side
Paksi FC–Vorszkla Poltava (ukrán), Belek 
15.00: Újpest FC–Dukla Praha (cseh), Belek
 
ANGOL FA-KUPA
4. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT) – MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉS
20.45: Tottenham Hotspur–Newport County (IV.)
 
NÉMET KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30: Eintracht Frankfurt–Mainz (Tv: Sport2)
20.45: Schalke 04–Wolfsburg (Tv: Sport2)
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.30: Sevilla–Leganés (Tv: Digi Sport1)
 
XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG
 
ALPESI SÍ
csütörtök, 3.00: férfi lesiklás, edzés (Tv: Eurosport1)
 
CURLING
Vegyes páros
csütörtök, 1.00: Kanada–Norvégia (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 1.00: csoportmérkőzés (Tv: M4 Sport
 
JÉGKORONG
Erste Liga, középszakasz
• Alsóház
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–Ferencvárosi TC 
NHL
csütörtök, 1.30: Toronto Mapple Leafs–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)
csütörtök, 4.30: Los Angeles Kings–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
10.30: Tour of Dubai, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
11. forduló, B-csoport
19.30: THW Kiel (német)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
Női Magyar Kupa
5. forduló (az elődöntőbe jutásért)
18.00: Érd HC–GVM Europe-Vác
 
KOSÁRLABDA
Férfi Európa-kupa
2. csoportkör, 6. (utolsó) forduló
K-csoport 
18.00: Szolnoki Olaj–Bakken Bears (dán) 
Férfi NB I
18.00: Pécsi VSK-Veolia–MAFC
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
20.00: Pénzügyőr SE–Dunaferr SE 
Női CEV-kupa
Nyolcaddöntő, visszavágó
20.30: Pomí Casalmaggiore (olasz)–Linamar-Békéscsabai RSE, Cremona
 
TENISZ
15.00: Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoport tornája, Tallinn, 1. forduló, C-csoport: Magyarország–Svédország
16.00: ATP, budapesti challengertorna (Tv: M4 Sport)
17.00: ATP-torna, Szófia (Tv: Digi Sport2)
20.00: ATP, budapesti challengertorna (Tv: M4 Sport)
 
ATP: Montpellier, Quito
 
VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
8. forduló
A-csoport
17.15: Dinamo Moszkva (orosz)–A-Híd OSC-Újbuda 
B-csoport
18.30: ZF-Eger–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
 

Ennyiért vennék meg a kínaiak Messit " NEMZETKÖZI FOCI › Spanyol foci

Lavezzi és Mascherano már annak a csapatnak a játékosa.

Legfrissebb hírek