A szerdai sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 01. 31. 08:08  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Forduló Angliában, elődöntő az Olasz Kupában, hoki, kézi, kosár, tenisz.

FUTBALLPROGRAM

 
NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00: Paksi FC–Soroksár
11.00: Vasas–MTK Budapest
11.30: Bp. Honvéd–Balmazújváros, Budapest, ESMTK-pálya
13.00: Haladás–Rad Beograd (szerb), Antalya
15.00: Újpest FC–Slovan Bratislava (szlovákiai), Belek
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ
20.45: Chelsea–AFC Bournemouth
20.45: Everton–Leicester City
20.45: Newcastle United–Burnley
20.45: Southampton–Brighton & Hove Albion
21.00: Manchester City–West Bromwich Albion
21.00: Stoke City–Watford
21.00: Tottenham Hotspur–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
21.05: Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
 
OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
20.45: Milan–Lazio (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
21.30: Leganés–Sevilla (Tv: Digi Sport2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Középszakasz, alsóház
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–ASC Corona Brasov (romániai) 
NHL
csütörtök, 2.05: Washington Capitals–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
15.00: Volta a la Comunitat Valenciana, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
Női NB I
18.00: Kisvárda Master Good SE–GVM Europe-Vác (Tv: M4 Sport)
18.00: Siófok KC–Győri Audi ETO KC 
 
KOSÁRLABDA
Női Európa-kupa
Negyeddöntő, visszavágó
16.00: Hatay (török)–Atomerőmű KSC Szekszárd 
Női Euroliga
14. forduló, A-csoport
18.00: Sopron Basket–Bourges (francia) 
Férfi FIBA Európa-kupa
2. csoportkör, 5. forduló
J-csoport
17.00: Demir Insaat Büyükcekmece (török)–Alba Fehérvár 
17.00: Nevezis (litván)–Egis Körmend 
K-csoport
17.00: Cmoki Minszk (fehérorosz)–Szolnoki Olaj 
Férfi NB I
18.00: DEAC–MAFC 
18.00: Kaposvári KK–Sopron KC 
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–KTE-Duna Aszfalt 
18.00: Zalakerámia ZTE KK–JP Auto-JKSE 
 
SZNÚKER
14.00: Német Masters, Berlin, 1. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: Német Masters, Berlin, 1. nap (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
  5.00: WTA-torna, Tajpej. Benne: Babos Tímea (4.)–Arina Rodionova (ausztrál) (Tv: Digi Sport2) 
11.00: WTA-torna, Szentpétervár (Tv: Digi Sport1)
 
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Alapszakasz, 12. forduló
A-csoport
18.00: Szolnoki Dózsa–VasasPlaket 
19.30: Kaposvári VK–AVUS Szombathely 
20.00: FTC-PQS Waterpolo–MKB-Euroleasing-BVSC 
20.15: Debreceni VSE–UVSE 
B-csoport
18.30: ContiTech Szeged-Diapolo–ZF-Eger 
19.00: RacioNet-Honvéd–Metalcom-Szentes 
19.00: PVSK Mecsek-Füszért–EBP Tatabánya 
19.30: A-Híd OSC-Újbuda–PannErgy-Miskolci VLC
 

Legfrissebb hírek