A szerdai sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 01. 24. 07:58  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Sorsolnak a Nemzetek Ligájában a magyar válogatottnak is.

NEMZETEK LIGÁJA

12.00: sorsolás (Tv: M4 Sport, Sport1)
 
NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00: Balmazújváros–Szeged 2011-GA
13.00: Mezőkövesd–Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)
14.00: Haladás–NK Maribor (szlovén)
Telki: Paks–FC Ajka
 
OLASZ SERIE A
A 12. FORDULÓBÓL ELMARADT MECCS
18.30: Lazio–Udinese (Tv: Digi Sport3)
A 3. FORDULÓBÓL ELMARADT MECCS
20.45: Sampdoria–Roma (Tv: Digi Sport3)
 
ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00: Arsenal–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.00: Deportivo Alavés–Valencia
21.30: Real Madrid–Leganés (Tv: Digi Sport2)
 
FUTSAL
Visegrádi Négyek Tornája, Főnix Csarnok
3. forduló
15.30: Csehország–Szlovákia 
18.00: MAGYARORSZÁG–Horvátország
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 4. FORDULÓ
I. CSOPORT
16.00: Szerbia–Fehéroroszország (Tv: Sport2)
18.15: Svédország–Norvégia (Tv: Sport1)
20.30: Horvátország–Franciaország (Tv: Sport1)
II. CSOPORT
16.00: Szlovénia–Csehország (Tv: Sport1)
18.15: Macedónia–Dánia
20.30: Németország–Spanyolország (Tv: Sport2)
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Középszakasz, alsóház
18.00: FTC–Fehérvári Titánok 
18.00: SC Csíkszereda (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
NHL
csütörtök, 4.00: Calgary Flames–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)
 
KOSÁRLABDA
Női Európa-kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Hatay (török) 
Női Euroliga
13. forduló, A-csoport
19.00: USK Praha (cseh)–Sopron Basket 
Férfi FIBA Európa-kupa
2. csoportkör, 3. forduló
K-csoport
18.00: Szolnoki Olaj–Mornar Bar (montenegrói) 
J-csoport
18.30: Egis Körmend–Demir Insaat Büyükcekmece (török) 
Női NB I
19.00: Vasas Akadémia–ZTE Női Kosárlabda Klub
 
RÖPLABDA
Női Challenge-kupa
Nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
19.00: Vasas Óbuda–VB Nantes (francia)
 
TENISZ
5.00 és 7.00: Australian Open, női páros, elődöntő (Tv: Eurosport2)
9.30: Australian Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 1.00: Australian Open, férfi páros, elődöntő (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 4.00 és 6.00: Australian Open, női elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 7. forduló
A-csoport
18.30: A-Híd OSC-Újbuda–Dinamo Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport1)
B-csoport
18.30: Szolnoki Dózsa–ZF-Eger (Tv: Sport2)
Férfi Eurokupa
Elődöntő, első mérkőzés
18.45: FTC-PQS Waterpolo–PannErgy-Miskolci VC (Tv: Digi Sport2)
 

Legfrissebb hírek