A pénteki televíziós közvetítések

2017. 06. 09. 07:30  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

A magyar válogatottra tétmeccs vár.

VB-SELEJTEZŐK, EURÓPAI ZÓNA

 
A-csoport
20.45: Hollandia–Luxemburg
20.45: Svédország–Franciaország (Tv: Sport2)
20.45: Fehéroroszország–Bulgária
 
B-csoport
20.45: Feröer-szigetek–Svájc
20.45: Andorra–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Lettország–Portugália (Tv: Sport1)
 
H-csoport
20.45: Gibraltár–Ciprus
20.45: Bosznia-Hercegovina–Görögország
20.45: Észtország–Belgium
 
ÓCEÁNIAI ZÓNA
6.00: Salamon-szigetek–Pápua-Új-Guinea
 
FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉSEK
12.05: Brazília–Argentína
18.00: Oroszország–Chile (Tv: Sport1)
 
ATLÉTIKA
17.00: Országos bajnokság, Székesfehérvár, 1. nap
 
FORMULA–1
16.00: Kanadai Nagydíj, Montréal, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
20.00: Kanadai Nagydíj, Montréal, 2. szabadedzés
 
FUTSAL NB I
 
Alsóház
19.00: Nyírgyulaj–Göcsej
21.00: Ferencváros–Bőny
 
KERÉKPÁR
15.15: Critérium du Dauphiné, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)  
 
KOSÁRLABDA
Női válogatott felkészülési mérkőzés, Székesfehérvár 
18.00: MAGYARORSZÁG–Szlovákia
 
NBA
Döntő, 4. mérkőzés
szombat, 03.00: Cleveland Cavaliers–Golden State Warriors (Tv: Sport1)
 
LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
MOTORSPORT
9.00: Moto3, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.05: Moto3, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
 
RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, Ivano-Frankivszk, 1. torna, 1. forduló
15.00: MAGYARORSZÁG–Dánia
 
TENISZ
13.00: Roland Garros, Párizs, férfi elődöntő (Tv: Eurosport1) 
13.30: Roland Garros, Párizs, női páros elődöntő (Tv: Eurosport2) 
16.30: Roland Garros, Párizs, női páros elődöntő (Tv: Eurosport2)
 
UFC
szombat, 04.00: Derrick Lewis–Mark Hunt (Tv: Sport2)
 
VÍZILABDA
Női világliga szuperdöntő, Sanghaj
Negyeddöntő
9.00: Hollandia–MAGYARORSZÁG
10.20: Egyesült Államok–Ausztrália
11.40: Japán–Kanada
13.00: Oroszország–Kína

Legfrissebb hírek