A pénteki sportműsorok és televíziós közvetítések

2018. 04. 06. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Remek kínálat mára.

 

LABDARÚGÁS

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
20.45:
 Saint-Étienne–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30:
 Hannover–Werder Bremen (Tv: Eurosport2)
SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
21.00: 
Deportivo La Coruna–Málaga
BELGA BAJNOKSÁG
20.30: 
Charleroi–Anderlecht (Tv: Digi Sport2)
 
 
CURLING
Férfi világbajnokság, Las Vegas
17.30:
 Kanada–Svédország (Tv: Eurosport1)
 
 
CSELGÁNCS
15.00: 
Grand Prix, Antalya, 1. nap (Tv: Sport2)
 
 
FORMULA–1
Bahreini Nagydíj, Szahír
13.00:
 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport – 17.30-tól)
 
 
JÉGKORONG
NHL
szombat, 4.05: 
Anaheim Ducks–Dallas Stars (Tv: Spíler Tv)
 
 
KERÉKPÁR
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 5. nap (Tv: Europort1)
 
 
KÉZILABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Siófok
19.00: 
MAGYARORSZÁG–Ausztria (Tv: M4 Sport)
Női NB I
17.00:
 Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest 
18.00: DVSC-TVP–Érd HC 
Női Bajnokok Ligája
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
19.30: 
CSM Bucuresti (román)–Metz (francia) (Tv: Sport2)
 
 
KOSÁRLABDA
Férfi Euroliga
18.00:
 Olympiakosz (görög)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2)
 
 
MOTORSPORT
Argentin Nagydíj 
(Tv: Spíler Tv)
14.00: 
Moto3, 1. szabadedzés
14.55: MotoGP, 1. szabadedzés
15.55: Moto2, 1. szabadedzés
18.10: Moto2, 2. szabadedzés
19.05: MotoGP, 2. szabadedzés
20.05: Moto3, 2. szabadedzés
 
 
MŰKORCSOLYA
Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Stockholm 
18.15: 
rövid program
 
 
SZNÚKER
  8.30:
 China Open, Peking, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
13.30: China Open, Peking, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
 
 
TENISZ
11.30:
 Davis-kupa, negyeddöntő, Spanyolország–Németország (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport3)
23.00: WTA-torna, Monterrey (Tv: Digi Sport1)
szombat, 1.00: WTA-torna, Monterrey (Tv: Digi Sport1)
szombat, 1.00: WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport3)
 
 
ÚSZÁS
Golden Tour, 3. állomás, Marseille
 
 
VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
Nyolcas döntő, Rijeka
Csoportkör, 2. forduló
A-csoport
16.00: 
MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Spanyolország–Görögország 
B-csoport
17.30: 
Horvátország–Montenegró 
19.00: Szerbia–Franciaország

Legfrissebb hírek