A pénteki sportműsorok és televíziós közvetítések

2018. 01. 26. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Lesz mit nézni.

 

LABDARÚGÁS 

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

Telki: Paks–Ceglédi VSE
Benidorm: Videoton–Piast Gliwice (lengyel)
FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
20.45:
 Dijon–Rennes (Tv: Digi Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
20.30: 
Eintracht Frankfurt–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
21.00: 
Athletic Bilbao–Eibar (Tv: Sport2)
ANGOL FA-KUPA
4. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
20.45: 
Yeovil (IV.)–Manchester United (Tv: Sport2)
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
15.30: 
az 5. helyért, Horvátország–Csehország (Tv: Sport1)
ELŐDÖNTŐ
18.00: 
Franciaország–Spanyolország (Tv: Sport2)
20.30: Dánia–Svédország
Női Bajnokok Ligája
Középdöntő
1. forduló, 1. csoport
19.30: 
CSM Bucuresti (román)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
Női NB I
18.00: 
Kisvárda Master Good SE–DVSC-TVP
 
 
ALPESI SÍ
12.30:
 világkupaverseny, Lenzerheide, női szuperkombináció (Tv: Eurosport1)
 
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
14.00 és 16.00: 
világkupaverseny, Seefeld, HS 109 (Tv: Eurosport1)
 
 
HÓDESZKA
11.30:
 világkupaverseny, Bulgária (Tv: Eurosport2)
 
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Középszakasz, felsőház
18.00:
 MAC Budapest–UTE 
18.30: DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák 
Alsóház
18.00:
 Ferencvárosi Torna Club–SC Csíkszereda (romániai) 
EBEL
19.15: 
Fehérvár AV19–KHL Medvescak Zagreb (horvát)
 
 
KERÉKPÁR
21.00: 
6-napos verseny, Berlin, 2. nap (Tv: Eurosport2)
 
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
 Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
19.00: JP Auto-JKSE–DEAC 
Férfi Euroliga
18.45:
 Fenerbahce (török)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
20.30: Valencia (spanyol)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)
20.45: Olimpia Milano (olasz)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport2)
 
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
17.00:
 PTE-PEAC–Vegyész RC Kazincbarcika 
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
18.00:
 Linamar-Békéscsabai RSE–Calcit Kamnik (szlovén) (Tv: Digi Sport3) 
19.00: Vasas Óbuda–Slávia EU Bratislava (szlovák)
 
 
SÍUGRÁS
18.00:
 világkupaverseny, Zakopane (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
9.30: Australian Open, férfi elődöntő (Tv: Eursosport1)

Legfrissebb hírek