A pénteki sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 02. 02. 07:53  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

All Star-gála kézilabdában, német, spanyol és francia bajnoki fociban.

FUTBALLPROGRAM

 
FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
20.45: Marseille–Metz (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
20.30: 1. FC Köln–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
 
SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
21.00: Real Sociedad–Deportivo La Coruna
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
JÉGKORONG
EBEL
Középszakasz, alsóház
19.45: Bozen Südtirol (olasz)–Fehérvár AV19
Erste Liga
Középszakasz, felsőház
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–MAC Budapest 
18.30: DVTK Jegesmedvék–UTE 
Alsóház
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Ferencvárosi TC 
18.00: SC Csíkszereda (romániai)–Fehérvári Titánok 
NHL
szombat, 1.00: Pittsburgh Penguins–Washington Capitals (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
15.00: Volta a la Comunitat Valenciana, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
22.30: Hatnapos verseny, Koppenhága, 2. nap (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Orosházi FKSE–Mol-Pick Szeged 
Női NB I
18.00: DVSC-TVP–MTK Budapest
Bundesliga
19.30: All Star-gála (Tv: Digi Sport2) 
 
KOSÁRLABDA
Férfi Euroliga
18.00: Himki Moszkva (orosz)–Unicaja Málaga (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
20.00: Brose Bamberg (német)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
20.00: Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika 
Női Extraliga
19.00: Fatum-Nyíregyháza–Linamar-Békéscsabai RSE (Tv: M4 Sport)
19.00: Vasas Óbuda–UTE 
Női NB I
17.00: Palota–Haladás Szombathely 
17.00: TFSE–Budaörsi DSE 
19.00: Penta Gödöllői RC–MTK Budapest 
 
SÍUGRÁS
18.00: világkupaverseny, Willingen, HS 145 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.00: Német Masters, Berlin, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: Német Masters, Berlin, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
Davis-kupa
Világcsoport, nyolcaddöntő (Liege)
13.30: Belgium–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
Benne:
Ruben Bemelmans–Fucsovics Márton
David Goffin–Balázs Attila
11.00: WTA-torna, Szentpétervár (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Szentpétervár (Tv: Digi Sport2)
 
ÚSZÁS
Golden Tour, 1. állomás, Nizza
 
VÍZILABDA
Női Európa-kupa
B-csoport (Volosz), 2. forduló
10.00: MAGYARORSZÁG–Németország 
19.30: Görögország–MAGYARORSZÁG
 

Legfrissebb hírek