A csütörtöki sportprogram és élő televíziós közvetítések

2018. 05. 10. 07:02  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Remek kínálat.

 

LABDARÚGÁS

NŐI NB I
6. FORDULÓ
FELSŐHÁZ
17.00:
 ETO FC Győr–Ferencváros
ANGOL PREMIER LEAGUE
A 31. FORDULÓ ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSE
20.45: 
West Ham United–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
BELGA BAJNOKSÁG
14.30: 
Anderlecht–Standard Liege (Tv: Digi Sport3)
18.00: Charleroi–FC Bruges (Tv: Digi Sport2)
20.30: Genk–Gent (Tv: Digi Sport2)
U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
CSOPORTKÖR, 3.  FORDULÓ
A-CSOPORT
20.00:
 Svájc–Anglia
20.00: Izrael–Olaszország
B-CSOPORT
14.00: 
Norvégia–Szlovénia
14.00: Svédország–Portugália

 
AUTÓSPORT
11.30: 
Túraautó-világkupa (WTCR), Nürburgring, 1. szabadedzés
12.30: 
Túraautó-világkupa (WTCR), Nürburgring, 2. szabadedzés
15.30: 
Túraautó-világkupa (WTCR), Nürburgring, 1. időmérő
19.45: 
Túraautó-világkupa (WTCR), Nürburgring, 1. futam
 
 
DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00: 
15. állomás, Aberdeen (Tv: Sport1)
Benne:
Michael Smith (angol)–Raymond van Barneveld (holland)
Peter Wright (skót)–Daryl Gurney (északír)
Michael van Gerwen (holland)–Gary Anderson (skót)
Simon Whitlock (ausztrál)–Rob Cross (angol)
 
 
JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 7. JÁTÉKNAP
A-CSOPORT, KOPPENHÁGA
16.15: 
Szlovákia–Franciaország 
20.15: 
Csehország–Oroszország (Tv: Sport2)
B-CSOPORT, HERNING
16.15: 
Egyesült Államok–Lettország 
20.15: 
Norvégia–Kanada
NHL
péntek, 2.00: 
rájátszás (Tv: Spíler Tv)
 
 
KERÉKPÁR
13.15: 
Giro d’Italia, 6. szakasz, Caltanissetta–Etna, 164 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI BUNDESLIGA
19.00: 
Rhein-Neckar Löwen–Magdeburg (Tv: Digi Sport3)
 
 
KOSÁRLABDA
NBA
péntek, 4.00: 
rájátszás (Tv: Sport1)
 
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
20.00:
 Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár SE (Tv: M4 Sport)
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
19.00: 
Jászberény VT–UTE 
OSZTÁLYOZÓ, 4. MÉRKŐZÉS
18.00: 
MTK Budapest–Vasas Óbuda 
5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00: 
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Hungast-Haladás
 
 
TENISZ
12.00: 
ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)
12.00: 
WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)
22.00: 
WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)
 
 
VÍZILABDA
NŐI OB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00
: UVSE–DUE-Maarsk Graphics (Tv: M4 Sport)

Legfrissebb hírek