A csütörtöki sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 02. 08. 08:00  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Rangadó a spanyol kupában, téli olimpia, egyéb sportesemények.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00: Videoton–FK Krasznodar (orosz), Marbella
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.30: Valencia–Barcelona (Tv: Digi Sport1)
 
FUTSAL EURÓPA-BAJNOKSÁG, SZLOVÉNIA
Elődöntő
18.00: Oroszország–Portugália
21.00: Kazahsztán–Spanyolország
 
 
XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG
ALPESI SÍ
péntek, 3.00: férfi lesiklás, edzés (Tv: Eurosport2)
CURLING
Vegyes páros
12.05: csoportmérkőzés
péntek, 1.00: csoportmérkőzés (Tv: M4 Sport)
péntek, 5.30: Svájc–Norvégia (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
MŰKORCSOLYA
péntek, 2.00: csapatverseny, férfi rövid program (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
péntek, 3.30: csapatverseny, páros rövid program (Tv: Eurosport1)
 
SÍAKROBATIKA
péntek, 2.00: női mogul, selejtező (Tv: Eurosport2)
péntek, 3.45: férfi mogul, selejtező
 
SÍUGRÁS
12.00: férfi HS 106, selejtező (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
DARTS
Premier League
20.00: 2. állomás, Cardiff (Tv: Sport1)
Benne:
Michael Smith (angol)–Daryl Gurney (északír)
Rob Cross (angol)–Simon Whitlock (ausztrál)
Michael van Gerwen (holland)–Peter Wright (skót)
Gerwyn Price (walesi)–Gary Anderson (skót)
Raymond van Barneveld (holland)–Mensur Suljovic (osztrák)
 
JÉGKORONG
EBEL
Középszakasz, alsóház
19.15: Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
péntek, 1.05: New Jersey Devils–Calgary Flames (Tv: Spíler Tv)
 
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Sport36-Komló–Orosházi FKSE (Tv: M4 Sport)
Női Magyar Kupa, 5. forduló (az elődöntőbe jutásért)
18.00: Békéscsabai Előre NKSE–Siófok KC
Bundesliga
19.00: Rhein-Neckar Löwen–Lemgo (Tv: Digi Sport3)
 
KOSÁRLABDA
Férfi Euroliga
20.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Unicaja Málaga (spanyol)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport3)
 
NBA
péntek, 2.00: Washington Wizards–Boston Celtics (Tv: Sport1)
 
RÖPLABDA
Női NB I
20.00: Palota RSC–Penta Gödöllői RC
 
TENISZ
11.00: ATP-torna, Szófia (Tv: Digi Sport1)
14.45 és 20.00: budapesti challengertorna (Tv: M4 Sport)
Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoport tornája, Tallinn
ATP: Montpellier, Quito
 

Ifi BL: Szoboszlai Dominik tündökölt a Sporting ellen " NEMZETKÖZI FOCI › Futball hírek

Az ifi labdarúgó Bajnokok Ligájában (hivatalos nevén UEFA Youth League, azaz UEFA Ifjúsági Liga) a címvédő Red Bull Salzburg 5-2-re legyőzte a Sporting CP-t, így bejutott a nyolcaddöntőbe, írja a Nemzeti Sport. Az osztrák együttes sikerében főszerepet játszott a már a nagy csapatnál is számításba vett Szoboszlai Dominik: a meccset végigjátszó magyar középpályás három gólpasszt osztott ki, majd a ráadásban ő maga is betalált.

Legfrissebb hírek