A szerdai sportműsor és televíziós közvetítések

2018. 04. 04. 07:51  |  EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Folytatódik a BL, de lesz Milan-Inter is.

 FUTBALLPROGRAM

 
MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
17.30: MTK Budapest (II.)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzés végeredménye: 2–1 az Újpest javára
18.00: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC
Az első mérkőzés végeredménye: 1–0 a DVTK javára
18.00: Békéscsaba Előre (II.)–Balmazújváros
Az első mérkőzés végeredménye: 5–0 a Balmazújváros javára
 
NB III
17. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: ESMTK–Tállya
16.00: Tiszafüred–Jászberény
16.00: Tiszaújváros–Nyírbátor
16.00: Cigánd–Putnok
16.00: Debreceni EAC–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Tiszakécske–Iváncsa
16.00: Mórahalom–Vecsési FC
16.00: FC Dabas–Paksi FC II
16.00: SZEOL SC–Bp. Honvéd MFA
NYUGATI CSOPORT
16.00: Gyirmót FC Győr II–Puskás Akadémia FC II 
16.00: Csepel FC–BKV Előre
16.00: Andráshida–THSE-Szabadkikötő
16.00: Videoton FC II–Veszprém
17.30: FC Ajka–Pápai Perutz FC
 
BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45: FC Barcelona (spanyol)–AS Roma (olasz) (Tv: M4 Sport)
20.45: Liverpool (angol)–Manchester City (angol) (Tv: Sport1)
 
FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
18.45: Rennes–Monaco (Tv: Digi Sport3)
 
OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
17.00: Benevento–Hellas Verona
18.30: Torino–Crotone
18.30: Milan–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
18.30: Chievo–Sassuolo
 
CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
csütörtök, 4.00: CD Guadalajara (mexikói)–New York Red Bulls (amerikai) (Tv: Sport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
JÉGKORONG
Férfi felkészülési mérkőzés, Székesfehérvár
18.40: MAGYARORSZÁG–Ausztria (Tv: Digi Sport2)
KHL
18.30: CSZKA Moszkva–SZKA Szentpétervár (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 4.05: Anaheim Ducks–Minnesota Wild (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
15.30: Baszk nemzeti körverseny, 3. nap (Tv: Europort1)
16.00: Europe Tour, Scheldeprijs (Tv: Eurosport2)
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00: Atomerőmű SE–JP Auto-JKSE 
18.00: Kaposvári KK–Szolnoki Olaj KK 
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend 
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–MAFC 
18.00: DEAC–Zalakerámia ZTE KK 
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Pécsi VSK-Veolia 
18.00: Sopron KC–Alba Fehérvár 
Női NB I
Negyeddöntő, 1. mérkőzések
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK-Pécsi 424 
18.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Aluinvent DVTK Miskolc 
 
RÖPLABDA
Férfi NB I
Elődöntő, 1. mérkőzés
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE 
Női NB I
Elődöntő, 2. mérkőzések
18.00: Budaörsi DSE–MTK Budapest 
19.00: Hungast-Haladás–Penta Gödöllői RC
 
SZNÚKER
  8.30: China Open, Peking, 3. nap (Tv: Eurosport1)
13.30: China Open, Peking, 3. nap (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
16.00: WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport1)
20.40: WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport1)
22.00: WTA-torna, Monterrey (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 1.00: WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport1)
 
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, a 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés
19.30: Kaposvári VK–Metalcom-Szentes
 

Legfrissebb hírek